رییس شورای شهر انزلی : نگرانی برای بسته شدن خوب ملوان نداریم

رییس شورای شهرانزلی گفت : با قولی که آقای هدایتی داد ، نگرانی برای بسته شدن خوب ملوان نداریم .

 

به نقل از سایت رسمی شورای شهر انزلی ، محمد رضا بدیعی فر در گفت و گو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه ملوان ، در رابطه با نگرانی های پیش آمده برای هواداران ملوان درخصوص حضوری شایسته درلیگ سیزدهم اظهار داشت : با مذاکره یی که با آقای هدایتی داشتیم و قولی که از ایشان گرفتیم نگرانی برای بسته شدن خوب تیم نداریم . در ادامه ی کار نیز سعی می کنیم تا قبل از رسیدن موعد تعهدات بعدی ، اسپانسر گرفته شود .

وی افزود : هفته ی قبل در محل دفتر آقای هدایتی ، به همراه آقایان خسته بند ، داوودی ، درودگر ، رمضانی پور و مسرور با وی ملاقات داشتیم . ایشان به جهت گله مندی هایی که داشتند و همچنین به علت اصرار خانواده شان مبنی بر ترک فوتبال ، گفتند امسال حاضر به تیم داری نیست . اما قبول کرد ، بدهی های لیگ دوازدهم و 25 درصد پول امسال را به موقع بدهد . هدایتی اظهار داشت به عشق جوانان انزلی و احترام به محبت های آنان در فصل گذشته ، این پول را به باشگاه ملوان هبه کرده است . ما هم از ایشان نهایت تشکر را کردیم که در این شرایط اقتصادی از تیم محبوب و مردمی ملوان حمایت کرده اند .

رییس شورای شهر انزلی ادامه داد : ما از هدایتی به علت برخی بی مهری هایی که انجام شد ، عذر خواهی کردیم . هیات مدیره تلاش می کند ، هدایتی را متقاعد به ادامه ی همکاری کند و با همکاری مسوولان شهرستان احتمال دارد ، این اتفاق بیافتد .

وی با اشاره به این که در راستای حل مشکلات در خدمت آقای هدایتی هستیم ، تصریح نمود : آقای هدایتی با استاندار گیلان صحبت کردند و استاندار ورزشدوست گیلان قول هر گونه همکاری را دادند تا بتوانند انگیزه ی لازم را برای حفظ ایشان ایجاد کنند . آقای مهندس کیهان هاشم نیا تلاش می کنند ، مشکلات هدایتی از قبیل سرمایه گذاری در بندر و منطقه ی آزاد انزلی حل شود و ایشان ترغیب شود تیم را نگه دارد .

بدیعی فر خاطر نشان نمود : در حال حاضر متقاضی هایی برای خرید ملوان وجود دارند ، رایزنی می کنیم که آیا متقاضی ها به اندازه هدایتی توانایی هزینه کرد را برای تیم دارند یا نه ؟ مقرر شد هر زمانی اسپانسری بتواند ملوان را اداره کند و اگر در پای مذاکره به این نتیجه رسیدیم که کننده کارند ، به سرعت قرارداد ببندیم ، هدایتی هم بدون قید و شرط با نظر هیات مدیره 70 درصد سهام را به وی انتقال می دهد . هواداران بدانند مسوولان دنبال این هستند که وقفه یی در کار ملوان ایجاد نشود .

عضو هیات مدیره ی باشگاه ملوان اضافه کرد : آقای درودگر با توجه عملکرد خوبش در سال قبل و اطلاعات و تجربه ی مناسبی که به دست آورده ، اگر چنانچه این روند را در فصل جاری ادامه بدهد ما به حمایت از وی ادامه می دهیم . ایشان هم با بازیکنان و مسوولان تعامل خوبی دارد و هم از ارتباطات خوبی برخوردار است .

وی ادامه داد : درودگر در جلسه تقبل کرد ، با قول مساعد هدایتی مطالبات سال قبل و 25 درصد پول امسال را بدهد و استارت تیم را به موقع بزند . ایشان به دنبال اسپانسر هستند ؛ اگر به نتیجه رسیدیم که این اسپانسر کننده ی کار هست ، سهام را واگذار می کنیم .

وی در مورد عملکرد شورای شهر انزلی در خصوص باشگاه ملوان تاکید نمود : در تمام تصمیمات ملوان از زمان هبه ی نیروی دریایی به مردم و سپس مسوولان وارد عمل شدیم . مسوولان شهر هم همت خوبی کردند تا نظر هدایتی در فصل گذشته جلب شود تا در انزلی ماندگار شود .

رییس شورای شهر بندرانزلی بحث آسفالت و تابلوهای راهنمایی استادیوم و کمک های مالی مقطعی به تیم های پایه را از جمله کمک های شورای شهر انزلی به باشگاه ملوان اعلام نمود .

وی تاکید کرد : خوشبختانه طبق آخرین خبری که داریم آقای هدایتی از پی گیری مسوولان شهر در ارتباط با مشکلات شان راضی هستند .

وی در پاسخ به این سوال که شورای شهر انزلی چه تسهیلاتی را می تواند برای سرمایه گذاران در باشگاه ملوان ایجاد کند ؟ گفت : اگر کسی به ملوان کمک کند ، استقبال می کنیم و مجوزهای لازم شهرداری را سریعاً به وی می دهیم تا ترغیب به سرمایه گذاری در باشگاه ملوان شود .

بدیعی فر خاطر نشان کرد : در مورد احداث پل کابلی روی موج شکن انزلی ، آقای خسته بند در حضور فرماندار ، درودگر و من قول داد تا این پروژه به آقای هدایتی واگذار شود .

عضو هیات مدیره ی باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه چراغ پشتان اظهار داشت : دوشنبه صبح در شورای عالی معماری و شهر سازی برای طرح جامع انزلی ( که هر ده سال مصوب می شود ) با حضور آقای نیک زاد وزیر راه و شهر سازی جلسه داشتیم . در ارتباط با ورزشگاه چراغ پشتان ، شورای عالی معماری و شهر سازی می گوید این ورزشگاه خارج از طرح تالاب بین المللی انزلی و اداره کل محیط زیست می گوید این ورزشگاه داخل طرح تالاب انزلی قرار دارد . در این رابطه قرار است ، وزیر راه و شهر سازی جلسه یی را با شورای عالی محیط زیست بگذارند .

محمد رضا بدیعی فر در پایان گفت : تمام هم و غم ما این است که کمک کنیم ملوان را در جمع چهار تیم اول ایران ببینیم . دل های مردم انزلی برای تیم ملوان می تپد ، با اتفاقات سال های اخیر آن ها ناراحت اند . سعی می کنیم طوری تصمیم بگیریم که شاهد حضور ملوان در بالای جدول باشیم .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.