امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۲۳:۱۷:۵۵ - پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رمضانی : طبق مصوبه شورای تامین بلیط فروشی نیز انجام خواهد شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی محمود رمضانی رئیس هیئت فوتبال بندرانزلی شرایط استادیوم تختی را برای حضور هواداران بانوان ملوان مناسب دانست. رئیس هیئت فوتبال انزلی با اشاره به اینکه می خواهیم شاهد یک فینال خوب در انزلی باشیم گفت: هماهنگی های لازم با باشگاه ملوان صورت گرفته و طبق مصوبه شورای تامین […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی محمود رمضانی رئیس هیئت فوتبال بندرانزلی شرایط استادیوم تختی را برای حضور هواداران بانوان ملوان مناسب دانست.

رئیس هیئت فوتبال انزلی با اشاره به اینکه می خواهیم شاهد یک فینال خوب در انزلی باشیم گفت: هماهنگی های لازم با باشگاه ملوان صورت گرفته و طبق مصوبه شورای تامین بلیط فروشی نیز انجام خواهد شد.

رمضانی افزود: راس ساعت ۱۲ روز جمعه درهای استادیوم باز خواهد شد و بانوان هوادار ملوان می توانند از ساعت ۲:۰۰ شاهد دیدار فینال جام حذفی فوتبال بانوان کشور باشند.

وی در رابطه با ورود خبرنگاران به ورزشگاه گفت: طبق هماهنگی ها فقط خانم سمیرا برقی زاده از باشگاه ملوان می توانند فیلم و عکس تهیه کنند و تاکنون بابت خبرنگار دیگری با ما هماهنگی صورت نگرفته است.

محمود رمضانی ضمن تبریک نائب قهرمانی تیم بانوان ملوان در لیگ برتر گفت: امیدوارم بانوان ملوان با قهرمانی در جام حذفی هواداران را شاد کنند و از هواداران نیز تقاضا دارم با رعایت شئونات اسلامی ملوان را تشویق کنند و یک روز خوب برای فوتبال انزلی رقم بزنند.

رئیس هیئت فوتبال انزلی با اشاره به اینکه هنوز برنامه جشن قهرمانی به ما اعلام نشده است افزود: مهمانانی از فدراسیون به انزلی خواهند آمد که در پایان بازی از بانوان فوتبالیست تقدیر خواهند کرد.

وی از اختصاص دو دبیرستان در حاشیه استادیوم برای پارکینگ هواداران خبر داد و گفت: شهرداری انزلی نیز اتوبوسهایی را برای هواداران در نظر گرفته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب