رمزگشایی صحبت های کمک داور در برنامه 90

کمک داور بازی ذوب آهن، فولاد شب گذشته در برنامه نود حرف های جدیدی مطرح کرد که عادل فردوسی پور را مجاب کرد تا یک برنامه دیگر را به بحث دلالی در فوتبال اختصاص دهد.

گل نوشت: کریمی در بخشی از حرف هایش به این موضوع اشاره کرد که در جریان یکی از بازی های پلی آف که یک طرف میدان تیمی تهرانی بوده، دلال ها به دروازه بان آن تیم پیشنهادی 50 میلیونی داده بودند که کم کاری کند اما آن دروازه بان این پیشنهاد را رد کرده است.

کریمی گفت: «در  یکی از بازی های پلی آف سال های گذشته لیگ برتر همین دوستانی که از من شاکی هستند دروازه بان تیم تهرانی را با مبلغ 50 میلیون خریداری کردند اما او این موضوع را قبول نکرد. من این موضوع را از همان شخصی شنیدم که دلال است و رابطه خانوادگی با او دارم.»

فردوسی پور در جواب او گفت: «همان شخصی که ابتدای اسمش “م” است که کریمی هم این موضوع را با اکراه تایید کرد.» هر چند عادل نتوانست از زیر زبان کریمی نام گلر مزبور و تیمش را بیرون بکشد اما با توجه به اینکه تنها یکی دو تیم تهرانی طی سال های اخیر در پلی آف بوده اند آقای م هم دور و بر این تیم بوده می توان فهمید منظور کمک داور جنجالی چه کسی بوده است. بدین ترتیب می توان حریف تیم دروازه بانی که رشوه را قبول نکرده را هم پیدا کرد.

برچسب ها:

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.