امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۲۱:۰۸:۴۸ - سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رایزنی علمی و فناوری پاکستانی ها در انزلی
یک هیات علمی و فناوری از پاکستان امروز از مرکز رشد فناوری مجتمع صنایع دریایی شهید تمجیدی بندرانزلی بازدید کرد. به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ،  رئیس پارک علم و فناوری گیلان امروز گفت : این هیأت علمی و فناوری متشکل از فضل‌عباس ماکن معاون و دبیر وزیر علوم ، ژنرال نوید زمان […]

یک هیات علمی و فناوری از پاکستان امروز از مرکز رشد فناوری مجتمع صنایع دریایی شهید تمجیدی بندرانزلی بازدید کرد.
به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ،  رئیس پارک علم و فناوری گیلان امروز گفت : این هیأت علمی و فناوری متشکل از فضل‌عباس ماکن معاون و دبیر وزیر علوم ، ژنرال نوید زمان رییس دانشگاه ملی علوم و فناوری و دکتر راحیل قمر رییس موسسه فناوری اطلاعات کامست پاکستان با هدف توسعه همکاری های علمی و فناوری متقابل به گیلان سفر کرده اند.
آقای متقی طلب افزود : پاکستان و ایران از کشورهای عضو سازمان پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی هستند که کمیته علم و فناوری که  یکی از کمیته های دائمی این سازمان است در پاکستان  قرار دارد .
وی گفت :  دبیرخانه شبکه علم و فناوری کشورهای اسلامی هم در گیلان مستقر است.
رییس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به ارائه پیشنهاد بازدید و استفاده از تجارب پارک های علم و فناوری ایران به همتایان پاکستانی در ماه های اخیر گفت : پاکستانی ها به شدت دنبال توسعه و ایجاد پارک های علم و فناوری در کشور خود هستند و با توجه به مذاکرات انجام شده قرار است ایران در این زمینه به این کشور کمک کند.
آقای  متقی طلب افزود: استقرار متقابل شرکت های فناور در ایران و پاکستان و مشخص شدن نوع و مدل فعالیت های متقابل از جمله مواردی است که قرار است فردا در جلسه ای با حضور وزیر علوم و فناوری اطلاعات ایران مذاکره شود و در صورت توافق نهایی تفاهم نامه ای نیز به امضاء طرفین می رسد.
در بازدید هیات علمی و فناوری  پاکستان نمایندگانی از شرکت های فعال در مرکز رشد و فناوری بندرانزلی دستاوردها و محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب