رافخايی را از خداحافظی از تيم ملی منصرف می‌کنيم

صادق دروگر به معطلي بازيکنان ملي‌پوش ملوان در فرودگاه مهر آباد اشاره کرد و افزود:

بازيکنان ملي‌پوش ما آماده به تيم ملي رفتند اما خسته برگشتند. سه ملي‌پوش ما، سيدجلال رافخايي، پژمان نوري و مهرداد اولادي از 8 صبح تا ساعت 19:30 در فرودگاه مهرآباد به خاطر لغو شدن پروازها معطل مانده بودند. بازيکن خارجي ما سرگئي پاشنکو که براي بازي در تيم ملي مولداوي رفته بود، سه صبح به ايران رسيد و مجبور شد تا 19:30 شب در مهرآباد روي صندلي فلزي معطل بماند.

وي از موضع جلال رافخايي براي خداحافظي از تيم ملي خبر داد و گفت:

رافخايي چندين مرتبه به تيم ملي دعوت شده اما متاسفانه در آخرين لحظه خط مي‌خورد. او آقاي گل ليگ است و حقش است که در تيم بازي کند اما به دلايلي به کار گرفته نمي‌شود و نهايتا سرخورده شده و با روحيه بسيار پايين به ملوان برمي‌گردد. او بعد از اردوهاي تيم ملي که دعوت مي‌شود و بازي نمي‌کند و بعضا خط مي‌خورد، دچار ياس مي‌شود. او مي‌بينيد در ديدارهاي قبلي فرصت بيست درصد را به گل تبديل مي‌کند ولي در ديدار تراکتورسازي دو فرصت بالاي 70 درصد را نمي‌تواند به گل تبديل کند که اين امر از مشکل روحي و خستگي ناشي مي‌شود.

مدير عامل ملوان در ادامه با بيان اين که مجموعه عواملي باعث شده تا ملوان در هفته‌هاي گذشته نتايج خوبي را در رقابت‌هاي ليگ برتر کسب نکند، اظهار کرد:

ناکامي ما در نتيجه‌گيري دلايل مختلفي دارد و مربوط به يک بخش نمي‌شود. به طور مثال کادر فني تلاش زيادي براي ساختن و آماده کردن تيم مي‌کند ولي ما نيازمند تلاش بيشتر، مطالعه، سرعت‌عمل و دقت عمل بيشتر هستيم. با بررسي‌هايي که انجام داديم، همه در ناکامي هفته‌هاي اخير سهيم هستيم ولي سهم سرمربي را در اين نتايج منطقي ارزيابي مي‌کنيم و به‌ دنبال مقصر نيستيم، بلکه به دنبال کسب نتايج در خور شان ملوان و مردم انزلي هستيم.
 ملوان خوب بازي مي‌کند اما متاسفانه در گلزني بسيار بدشانس است. واقعا حيف بود که تيم ما در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز مقابل تيم قدرتمند تراکتورسازي بسيار خوب و سرحال بازي کرد اما متاسفانه از چهار فرصت صددرصد حتي به يک گل نرسيد. هواداران ملوان لطف زيادي به ما دارند اما بايد تلاش کنيم، نتايج خوبي بگيريم و اين لطف را پاسخي شايسته بدهيم.

دروگر در پاسخ به اين سوال که چه عواملي باعث افت تيم ملوان شده‌ است، گفت:

بررسي‌هاي زيادي را انجام داديم. مقداري از آنها به بدنشانسي، مقداري هم به بي‌دقتي بازيکنان در زدن ضربه آخر، اشتباه‌هاي فردي و اين که از خود گذشتگي بيشتري داشته باشند، بر‌مي‌گردد. ما بايد بيشتر کار کنيم و تمرکز بيشتري روي بازي‌ها داشته باشيم. در عدم نتيجه‌گيري همه با هم تقصير داريم و مطمئن باشيد که اگر تشخيص دهم، خودم هم مقصر هستم، با خودم نيز برخورد خواهم کرد. ما ضمن حمايت از احمدزاده، سرمربي تيم از او هم مي‌خواهيم تا ضعف‌هاي ملوان را برطرف کند تا نتايجي را به دست آوريم که هوادارانمان از آن خوشحال شوند. هواداران محبت زيادي دارند و ما بايد جبران کنيم.
اميدوارم تيم ما در بازي‌هاي آتي بتواند ضمن ارائه يک بازي خوب از فرصت‌هاي گلزني‌اش بيشتر استفاده کند. فرهاد مجيدي، 9 ثانيه پس از ورودش به زمين گل زد اما در بازي با تراکتورسازي پنج فرصت گلزني مسلم را از دست داديم! اگر بخواهيم موفق شويم، بايد همه از هم حمايت کرده، پشت يکديگر باشيم و به هم انرژي مثبت بدهيم. از آقاي هدايتي، مالک باشگاه تا مربيان، بازيکنان و کادر اداري و پزشکي همه بايد همپوشاني مثبت داشته باشيم تا به موفقيت برسيم.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.