امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
12:56:41 - چهارشنبه 3 آگوست 2011
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رافخايي: گلي كه زديم ارزش 3 امتياز را داشت
سيدجلال رافخايي در مورد تساوي يک بر يک ملوان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: از عملکرد خودم در اين مسابقه راضي نيستم. درباره بازي هم بايد بگويم مي‌توانستيم برنده باشيم. گلي که دريافت کرديم به قول پژمان نوري هر 10 سال يک بار زده مي‌شود. وي ادامه داد: سيستم دفاعي خوبي داشتيم و دفاع هم بخشي […]

سيدجلال رافخايي در مورد تساوي يک بر يک ملوان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: از عملکرد خودم در اين مسابقه راضي نيستم. درباره بازي هم بايد بگويم مي‌توانستيم برنده باشيم. گلي که دريافت کرديم به قول پژمان نوري هر 10 سال يک بار زده مي‌شود.

وي ادامه داد: سيستم دفاعي خوبي داشتيم و دفاع هم بخشي از فوتبال است. اگر بازي اول نبود و شرايط خاص نداشتيم مي‌توانستيم دست پر تهران را ترک کنيم.

رافخايي تصريح کرد: مهاجمان ملوان هم به خوبي به وظايف خود عمل کردند و اجازه نفوذ را به مدافعان پرسپوليس ندادند. گلي که به ثمر رسانديم ارزش 3 امتياز را داشت، البته کسب يک امتياز در هفته نخست برابر پرسپوليس هم نتيجه بدي نيست.

مهاجم ملوان افزود: تيم ما جوان و يکدست است. خوشحالم که هواداراني که از انزلي به تهران آمده بودند دست خالي به خانه‌هاي خود نرفتند. قطعاً در ادامه رقابت‌ها شرايط بهتري به‌دست خواهيم آورد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ساواش   آگوست 3, 2011  

    توهین عادت دیرینه پرسپولیسی ها


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب