رافخايي: مي‌خواهم دوباره به تيم ملي برگردم

جلال رافخايي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره سه گلي كه برابر صبا به ثمر رساند و توانست با پنج گل در صدر جدول گلزنان قرار بگيرد، اظهار كرد: خدا را شكر كه لطف خدا شامل حال من شد. تمام بازيكنان زحمت كشيدند و من هم توانستم وظيفه ام را انجام دهم و زحمت آنها را به نتيجه‌ برسانم.
رافخايي در پاسخ به اين سوال كه آيا مي‌تواند به عنوان آقاي گل ليگ برسد يا خير؟ گفت: تمام تلاشم را مي‌كنم كه ابتدا رضايت مربيان را جلب كنم و به نحو احسن وظايفم را انجام دهم و همچنين بتوانم در موقعيت گل قرار بگيرم و گلزني كنم.
او همچنين درباره تيم ملي نيز گفت: هدف من اين است كه دوباره به تيم ملي برگردم. اميدوارم اين لياقت را داشته باشم و مربيان تيم ملي هم از بازي من خوششان بيايد و مرا دعوت كنند تا دوباره به تيم ملي برگردم. ان‌شاءالله نظر كادر فني تيم ملي را جلب كنم و بتوانم در خدمت تيم ملي باشم. تا آخرين لحظه تمام تلاشم را مي‌كنم و اميدوارم اين لياقت را داشته باشم كه پيراهن تيم ملي را بپوشم.
جلال رافخايي درباره شرايط ملوان نيز گفت: درست است كه تمرينات پيش فصل را دير آغاز كرديم، اما تمرينات پرفشاري را پشت سر گذاشتيم. همه دست به دست هم داديم كه به شرايط آرماني برسيم. بازي به بازي هم در حال بهتر شدن هستيم. امسال چند بازيكن قديمي به ملوان بر گشته‌اند و چند بازيكن خوب ديگر هم جذب ‌كرده‌ايم و تيم ما شخصيت خوبي پيدا كرده است. تيم ملوان جو خوبي دارد و همه تلاش مي‌‌كنيم كه بتوانيم حرفي براي گفتن داشته باشيم.
وي در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كند ملوان‌ امسال چه نتيجه‌اي كسب كند؟ گفت: امسال كارمان را با اين هدف آغاز كرديم كه متفاوت‌تر از سال گذشته باشيم. در گذشته معمولا به رتبه‌هاي بالاي جدول مي‌رسيديم، اما در ادامه افت مي‌كرديم. اما ان‌شاءالله امسال شرايط خوبمان را حفظ مي‌‌كنيم و تمام تلاشمان را مي‌‌كنيم تا بتوانيم سهميه آسيايي را كسب كنيم.
بازيكن تيم فوتبال ملوان درباره حضور هدايتي به عنوان مالك باشگاه ملوان گفت: هدايتي با مشاوره خوبي كه درودگر به او مي‌دهد، شهر انزلي را بررسي كرد و ملوان را خريد. ان‌شاءالله بتوانيم در كوران مسابقات لطف او را جبران كنيم. مطمئنا هدايتي با اين كاري كه انجام داده است، پشيمان نمي‌شود. اميدوارم با حضور هدايتي به خاطرات گذشته ملوان در دهه‌هاي 50 ـ 60 برسيم.
وي درباره شرايط مالي تيم گفت: وقتي از نظر مالي دغدغه‌ وجود نداشته باشد بازيكنان از نظر روحي ـ رواني شرايط بهتري خواهند داشت. مطالبات فصل گذشته بازيكنان پرداخت شده است و قول داده‌اند كه تا آخر هفته‌ بخشي از مطالبات اين فصل را هم پرداخت كنند.
جلال رافخايي با اشاره به هواداران ملوان گفت: از تماشاگراني كه زحمت كشيدند و از ما حمايت كردند تشكر مي‌كنم. خدا را شكر كه شرمنده آنها نشديم. ان‌شاءالله كه اين حمايت‌ها ادامه داشته باشد تا در آينده بتوانيم در مسابقات نتايج بهتري را كسب كنيم.

15 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.