امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۸:۴۸:۰۹ - جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رافخايي به ملوان پيوست
سيد جلال رافخايي پس از اينکه در هفته جاري از سوي باشگاه ملوان مبلغ 200 ميليون تومان به ذوب آهن بابت صدور رضايت نامه‌اش پرداخت نشد، روز گذشته با مسئولان راه آهن پاي ميز مذاکره نشست و با آنها به توافق رسيد و قرارداد داخلي امضا کرد. از همين رو صبح امروز مسئولان باشگاه راه […]

سيد جلال رافخايي پس از اينکه در هفته جاري از سوي باشگاه ملوان مبلغ 200 ميليون تومان به ذوب آهن بابت صدور رضايت نامه‌اش پرداخت نشد، روز گذشته با مسئولان راه آهن پاي ميز مذاکره نشست و با آنها به توافق رسيد و قرارداد داخلي امضا کرد.
از همين رو صبح امروز مسئولان باشگاه راه آهن 200 ميليون تومان به حساب باشگاه ذوب آهن واريز کردند تا رضايت‌نامه اين بازيکن صادر شود، اما مسئولان ملوان نيز چند ساعت بعد مبلغ 250 ميليون تومان به حساب باشگاه ذوب آهن بابت صدور رضايت‌نامه رافخايي واريز کردند تا هر 2 تيم خواهان جذب اين بازيکن شوند.

در همين زمينه رافخايي، تيم سابق خود را انتخاب کرد و با تماسي تلفني با مسئولان راه آهن فقط بعد از يک روز از حضورش در اين تيم انصراف داد و اعلام کرد که قصد دارد که به ملوان برگردد و کارش را در انزلي ادامه دهد.

پس از اين اتفاق باشگاه راه آهن از ذوب آهني‌‌ها درخواست کرد که هر چه سريع‌تر مبلغ 200 ميليون تومان واريزي خود بابت جلب رضايت‌نامه رافخايي را که پرداخت کرده‌اند، به آنها برگردانده شود.
راه‌اهن اکنون براي برگزاري اردوي 10 روزه با مربيگري علي دايي در سرعين به سر مي برد که اولين جلسه تمريني اين تيم ظهر امروز در اين شهر برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب