رافخايي: از هدايتي مي‌خواهم بماند

سيدجلال رافخايي پس از کسب عنوان آقاي گلي ليگ برتر دوازدهم نامه‌اي را خطاب به مردم انزلي،‌هواداران باشگاه و مالک باشگاه حسين هدايتي نوشت .

در نامه رافخايي آمده است: خدا را شاکرم که در فصل جاري توانستم عنوان آقاي گلي ليگ برتر را کسب کنم. ملوان پرافتخار در اين فصل دچار فراز و نشيب‌هاي فراواني شد که با لطف خدا و حمايت شما توانستيم در ليگ بمانيم. من به مردم شهرمان و دوستداران ملوان مي‌گويم که شيريني کسب آقاي گلي در اين وضعيت نابسامان ملوان در کام من تلخ شد. دوست دارم که ملوان هميشه در اوج باشد. حتي اگر من آقاي گل نباشم. از حاج حسين هدايتي کمال تشکر را دارم که با اين همه مشکلات اقتصادي باز ما را در رسيدن به اهداف بلند حمايت کرد.
تمام شرايط موجود و تمام کم و کاست‌ها و ضعف‌هاي موجود ملوان را مي‌دانم ولي باز از شما آقاي هدايتي مي‌خواهم به خاطر اين مردم قدرشناس و سلامت جامعه و شهر بزرگ بندرانزلي مشکلات فصل گذشته را فراموش کرده و استقبال بي‌نظير مردم را به فال نيک بگيريم و با فراموشي فصل قبل به حمايت همه جانبه خود از ملوان نگين پرافتخار فوتبال ايران همت گماريم.
درست است که شما چندين سال است در فوتبال و ورزش بوده‌ايد و زحمت کشيده‌ايد و با مشکلات به وجود آمده از فوتبال دلسرد شده‌ايد. اين آقاي گلي که امسال حاصل تلاش تيم بود متعلق به همه مردم و ملوان و شما در راس باشگاه است که آن را به شما و مردم قهرمان بندرانزلي تقديم مي‌کنم.
اميدوارم همين موضوع سرآغازي باشد تا بتوانيم با همدلي و همکاري يکديگر در سال‌هاي بعد شاهد شکوفايي و کسب مقام‌هاي ديگر باشيم که همه ما در آن سهيم باشيم و اميد خدا موفقيت باشگاه را در سال بعد با هم جشن گرفته و مردم شهرمان را شاد و خوشحال کنيم.
من به عنوان عضو کوچکي از ملوان از مردم شهر و همه دوستداران ملوان و جنابعالي بابت نتايج ضعيف اين فصل عذرخواهي مي‌کنم. بي‌شک مردم بافرهنگ انزلي هميشه قدردان هر کسي که بخواهد از ملوان حمايت کند،‌خواهند بود و ياد شما و نام‌تان در شهر ما به نيکي برده خواهد شد.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.