رئیس کمیته انضباطی : حسن زاده بخوان

آقای حسن زاده یادت هست 5 سال پیش در شهر شما که نزدیک شهر ما هست حق شما را پایمال کردن منظورم صندوقهای غیبی هستش

آقای حسن زاده آن شب و حالا هم که چندین سال گذشته تو چه حسی داشتی؟

آقای حسن زاده فکر کنم آن شب تو فقط به خدا رجوع کردی چون دستت به جایی بند نبود و به هیچ جا نمیتونستی شکایت ببری

آقای حسن زاده تو که با نان و نمک همین گیلان زمین بزرگ شدی ناموس تو و ما در همین گیلان زمین زندگی میکنن

آیا تو اینقدر تهرانی شدی که به ناموس هموطن گیلانیت فهش بدن

آقای حسن زاده از مدیر عامل پرسپولیسیها نترس چون پشت سرت 3میلیون گیلانی هستش و یکبار برای همیشه کسر امتیازی که اول فصل قولش را داده بودی اعمال کن

———————————————————————————

دیروز هواداران سرخ در قبال مصاحبه‌های مازیار زارع، ستاره‌ی اسبق سرخ‌پوش ملوان، از او با فحاشی استقبال کردند و هرآن‌چه که در دامنه‌ی لغات خود داشتند نثار مازیاری کردند که شاید با شادی پس از گل احتمالی خود که هیچ‌گاه نیز زمینه‌اش فرآهم نشد، می‌خواست بر هواداران تیم سابق خود با ثبت ارزش‌های خود بتازد و بگوید او همچنان هست و زهردار است حتی برای تیمی به بزرگی پرسپولیس.
پرسپولیس به واقع شبی رویائی را در مستطیل سبز و شبی کابوس‌وار را در روی سکوها پشت سرگذاشت. سرخ‌پوشان هرچه از غنای فنی خود دفاع کردند، آبروی فرهنگی خود را با شعارهای قبیح هوادارانش بخصوص علیه مازیار زارع به هراج گذاشتند. البته پرسپولیس تنها باشگاهی نبود که شاهد این واقعه‌ی تلخ بود، این یک اپیدمی در میان کلیه‌ی باشگاه‌های ما بود. مگر یادمان نیست هواداران تیم داماش چگونه علیه سید جلال حسینی فحاشی کردند ؟ اما نکته‌ی جالب آن است که مسولان پرسپولیس بارها و بارها نسبت به این واقعه واکنش نشان دادند و آن را زشت و قبیح دانستند اما زمانی که نوبت به خودشان رسید روزه‌ی سکوت اختیار کردند و حرکت هواداران خود را دور از شان و منزلت پرسپولیس ندانستند. این نیز یکی دیگر از اپیدمی‌های رایج در میان باشگاه‌های حاضر است که هیچ‌گاه به فحاشی‌های هواداران خود علیه کادر تیم حریف واکنش نشان نمی‌دهند و فقط در شرایطی که به سودشان است این‌گونه حرکات را محکوم می‌کنند.

برچسب ها:
12 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.