امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
0:29:19 - سه‌شنبه 18 اکتبر 2011
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئيس هيئت فوتبال گيلان از انجام تمهيدات قهري عليه اتفاقات احتمالي در دربي گيلان خبر داد.
رئيس هيئت فوتبال گيلان از انجام تمهيدات قهري عليه اتفاقات احتمالي در دربي گيلان خبر داد. در شرايطي که جو فوتبال شمال در اختيار مسابقه حساس ملوان ـ داماش است بسياري از خبرنگاران و برگزارکنندگان نگران حساسيت بازي و کري عجيب و غريب بين رشتي‌ها و انزلي‌چي‌ها هستند اما الماس‌خاله امروز به هواداران دو طرف […]

رئيس هيئت فوتبال گيلان از انجام تمهيدات قهري عليه اتفاقات احتمالي در دربي گيلان خبر داد. در شرايطي که جو فوتبال شمال در اختيار مسابقه حساس ملوان ـ داماش است بسياري از خبرنگاران و برگزارکنندگان نگران حساسيت بازي و کري عجيب و غريب بين رشتي‌ها و انزلي‌چي‌ها هستند اما الماس‌خاله امروز به هواداران دو طرف هشدار داد که مراقب رفتار خود باشند والا جرايم سنگين در انتظار آنها خواهد بود.
وي مي‌گويد:«ما معتقد هستيم که براي سالم سازي هم بايد قدرت قهريه داشته باشيم و هم قدرت رافت روحاني و در همين راستا يک جلسه هم با دعوت از آقاي حسن زاده مسئول کميته انظباطي فدراسيون فوتبال داشتيم که در آن ليدرهاي دو تيم حضور داشتند . در مقابل سفيدي سياهي هست و در مقابل هر بهشتي ، جهنمي هم وجود دارد … ما وقتي ميگوييم شما اگر يک طرفدار واقعي هستيد اين حرکت را که در شان يک انسان نه حتي يک انسان مسلمان نيست را انجام ندهيد… به هر حال بايد يک قدرت قهريه اي باشد که در مقابل اين حرکتها بايستد! گفتم انسان چون مگر اروپايي ها دين مبين اسلام را دارند که در مقابل اين حرکات مي ايستند؟ ما که به اين معتقديم چرا اينطور عمل مي کنيم؟
به هر حال يک سري صحبت ها در همين راستا بود که آقاي حسن زاده گفتند که شوخي نداريم و امتياز کم مي کنيم يا … که اين قوه قهريه خواهد بود. ما هم يک سري صحبت ها داشتيم که اين حرکت دور از شان و منزلت ما هست و واقعا همه ما را زير سوال مي بريد. يک سري از مردم گيلان ورزشي نيستند براي چه به آنها فحاشي مي شود؟! شما داريد با همديگر صحبت ميکنيد با همديگر جر و بحث داريد با همديگر حرف بزنيد آخر اين چه ربطي به افراد
ديگري دارد که اصلا اين قضيه به آنها ربطي ندارد؟! اين واقعا دور از شان هر جامعه اي هست مخصوصا جامعه ما…
رئيس هيئت فوتبال گيلان گفت :من خودم دوست ندارم و رنج مي برم که متولي ورزشي باشم که در آن چنين ناهنجاري هايي وجود دارد و از اينها خواهش کردم که با تقسيم جايگاه ها بتوانند حداقل 1000 نفر را تحت نظر داشته باشند . ليدري که نتواند هزار نفر را کنترل کند که ديگر ليدر نيست . استان هاي ديگر دارند به ما نگاه مي کنند و خبرنگاران هم يک رسالت ويژه اي دارند . بايد اين قضيه اينقدر بد جلوه داده شود که واقعا اين مشکلات برداشته شود … اين که به خانواده همديگر که هيچ ربطي به اين قضيه ندارد فحاشي شود واقعا از شان و انسانيت به دور است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب