دیدار با پرسپولیس برایم یک چالش است

به گزارش Malavan.ir گفت‌وگوی دراگان اسکوچیچ (Dragan Skočić) را با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، می‌خوانید:

* فضای انزلی را چطور می‌بینید؟ به هرحال شما نخستین سرمربی غیربومی ملوان هستید.

از حضور در ایران و انزلی خوشحالم. مردم انزلی طرفدار فوتبال هستند و این خیلی خوب است که کنار مردمی هستی که فوتبال را می‌فهمند.

* شما در لیگ‌های شرق اروپا سابقه کار دارید، نظرتان راجع به لیگ ایران چیست؟

لیگ ایران بطور کلی سطح خوبی دارد. من تفاوت زیادی بین لیگ ایران و شرق اروپا نمی‌بینم. تنها تفاوت‌ها در فرهنگ‌هاست. در آنجا ذهنیت‌ها متفاوت از ایرانی‌هاست. شاید بتوانم بگویم اروپایی‌های حرفه‌ای تر از شما رفتار می‌کنند. واقعیت نمی‌دانم منظورم را چطور بیان کنم اما از لحاظ فنی باید بگویم واقعا لیگ شما چیزی کمتر از آنها ندارد.

* نسبت به لیگ‌های عربی چطور؟

برابر لیگ‌های عربی که قطعا لیگ ایران بهتر است. من از لیگ ایران لذت می‌برم اما در لیگ‌های عربی این احساس وجود ندارد. حضور تماشاگران در استادیم موجب اشتیاق به کار بیشتر آدم می‌شود، چیزی که در لیگ‌های عربی چندان مهم شمرده نمی‌شود.

* آینده ملوان را چطور می‌بینید؟ هدف گذاری خاصی در این تیم دارید؟

نسبت به آینده اعتماد به نفس زیادی دارم. می‌خواهیم تلاش کنیم تا ملوان را بهتر از همیشه کنیم ولی رتبه‌ی خاصی را در ذهن واقعیت ندارم. من مربی هستم، آینده را نمی‌دانم تا بتوانم بر اساس آن به شما بگویم که در نهایت با چه رتبه‌ای لیگ را به پایان می‌بریم اما به صراحت می‌گویم که سعی خواهیم کرد از همه سال‌های ملوان بهتر باشیم.

* هفته گذشته نخستین سه امتیازتان را برابر استقلال خوزستان بدست آوردید.

بله، بازی بسیار خوبی بود. حریف سرسختمان کار را سخت کرده بود اما ما کارمان را انجام دادیم و این روندمان را می‌خواهیم ادامه دهیم.

* این هفته باید برابر پرسپولیس، یکی از قطب‌های فوتبال ایران بازی کنید.

درباره پرسپولیس همانطور که شما گفتید شنیده‌ام که تیمی بزرگ است و اتفاقا از رویارویی با آنها استقبال می‌کنم. من عاشق چالش هستم و دیدار با پرسپولیس یک چالش خوب برای من است. به اندازه کافی آنها را می‌شناسم و جلوی آنها قدرت تیمی ما را خواهید دید. ما چیزی کمتر از آنها نداریم.

* درباره آینده خودتان در ایران فکر کرده‌اید؟ می‌خواهید تا کی در ایران سرمربی‌گری کنید؟

واقعا نمی‌دانم. بستگی به مسائل زیادی دارد. خودم از فضای ایران خوشم آمده، ایران کشور فوق العاده‌ایست و حضور در این کشور جذاب است. فعلا تمرکزم را روی ملوان می‌گذارم تا در آینده حداقل از عملکردم راضی باشم.

* ملوان هواداران متعصبی دارد، نظرتان درباره آنها چیست؟

فقط می‌خواهم از هوادارانمان تشکر کنم. من از اینکه در شهر انزلی هستم خوشحالم و مردم انزلی خیلی به من لطف دارند. امیدوارم لطف‌هایی که به من دارند را با بازی‌های خوب تیم، جبران کنم.

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.