امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۳:۵۶:۲۶ - چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دو روز قبل از فوت اولادی چه اتفاقی رخ داده بود؟
۲۴ ساعت پس از اعلام خبر وفات مهرداد اولادی همچنان گمانه زنی ها در مورد علت فوت او ادامه دارد. جدایی مهرداد اولادی از ملوان و حضورش در تهران یکی از سوالاتی است که به نظر می رسد در پیدا کردن جواب اصلی کمک کند. بازیکن تیم ملوان در تهران بوده و به هر شکلی […]

۲۴ ساعت پس از اعلام خبر وفات مهرداد اولادی همچنان گمانه زنی ها در مورد علت فوت او ادامه دارد. جدایی مهرداد اولادی از ملوان و حضورش در تهران یکی از سوالاتی است که به نظر می رسد در پیدا کردن جواب اصلی کمک کند. بازیکن تیم ملوان در تهران بوده و به هر شکلی به بیمارستان شهدای تجریش رسانده شده آن هم در حالی که تیم ملوان در انزلی مشغول تمرین بوده است.

در اولین خبرهایی که در مورد فوت اولادی منتشر شد نقلی وجود داشت که مدعی بود مهرداد اولادی به خاطر درد سینه در تهران مانده و به همین دلیل با تیم اش به انزلی باز نگشته. نقلی که از یک منبع آگاه بود و توسط چند سایت خبری منتشر شد. پس از آن اما شنیده هایی وجود دارد که خبر از اختلاف نظر مهرداد اولادی با شخص یا اشخاصی خبر می دهد. افرادی که می توانند عضوی از باشگاه ملوان باشند.

حالا شایعات خبر از این می دهند که علت دوری اولادی از تمرینات ملوان نه به خاطر درد سینه که به خاطر اختلاف نظر با برخی مسوولان تیم بوده. ظاهرا او انتظاراتی داشته که برآورده هم نشده. پست اینستاگرامی پژمان نوری و البته صادق درودگر هر دو نشان می دهد که در انزلی خبری بوده که مهرداد اولادی را از تیم دور کرده. خبری که شاید دلیل اصلی اتفاق رخ داده برای بازیکن جوان باشد.

پژمان نوری در اینستاگرام خود نوشته: «خودت می دونی من همه تلاشم رو کردم اما نشد منو ببخش..»

و البته کامنت صادق درودگر خطاب به مهرداد اولادی که می گوید از اتفاقات دوروز قبل باخبر است و متاسف.

پرسش اصلی این است که ماجرای برخورد بد با مهرداد پس از بازی با فولاد چه بوده است.

روشنگری مدیران ملوان در این باره می تواند از ابهامات کم کند.

منبع: عصر ایران

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب