امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
23:05:38 - یکشنبه 11 آگوست 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوست‌دارم با شهامت وارد زمين شويم
اسکوکيچ پس از پيروزي دو بر يک تيمش مقابل استقلال صنعتي خوزستان گفت: از نتيجه راضي‌ام چون بازي را برديم. اين پيروزي براي ما خيلي مهم بود تيم حريف را آناليز کرده بوديم چون سبک بازي آنها خيلي جالب است و همواره در جريان مسابقه تغييراتي مي‌دهند. به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس […]

اسکوکيچ پس از پيروزي دو بر يک تيمش مقابل استقلال صنعتي خوزستان گفت: از نتيجه راضي‌ام چون بازي را برديم. اين پيروزي براي ما خيلي مهم بود تيم حريف را آناليز کرده بوديم چون سبک بازي آنها خيلي جالب است و همواره در جريان مسابقه تغييراتي مي‌دهند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس ، وي ادامه داد: خودمان را با تيم حريف به خوبي تطبيق داديم با وجود اينکه آنها بازيکنان خوبي را در ميانه ميدان در اختيار دارند و پاس‌هاي خوبي مي‌دهند به خوبي آنها را کنترل کرديم.

اسکوکيچ در مورد عقب‌نشيني ملوان در دقايق پاياني گفت: بعد از به ثمر رساندن دو گل مي‌خواستيم نتيجه را حفظ کنيم و اين موضوع در فوتبال امري عادي است.

وي در مورد عملکرد جلال رافخايي گفت: مهم اين است که موقعيت‌هاي خوبي داشتيم و قبلا در مورد جلال صحبت کرديم. به او باور دارم و خيلي‌ها گفته‌اند تعويضش کنم اما او گلزن است و تيم ما به او نياز دارد، در ابتداي مسابقات تحت فشار بود، هنوز آماده نيست و نياز به زمان دارد.

اسکوکيچ درباره کيفيت زمين گفت: خوب نبود اما اين موضوع به من مربوط نمي‌شود در مورد بازيکنان مي‌توانيد از من سؤال کنيد، هر کس بايد کار خودش را انجام دهد.

سرمربي ملوان خاطر نشان کرد: نسبت به بازي‌هاي قبلي بهتر بوديم مانند تمام تيم‌ها مشکلات خاص خودمان را داريم اما کار ما تازه شروع شده، دوست دارم تيمم با شهامت وارد زمين شود و مي‌خواهم اين حس را به بازيکنانم هم انتقال دهم، همواره براي 3 امتياز بازي مي‌کنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب