امروز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
16:51:28 - سه‌شنبه 26 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دنیامالی: نبود اندیشه و ساختار مناسب مدیریت مشکل فوتبال کشور است
احمد دنیامالی روز سه شنبه در دویست و سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر گزارش و عملکردی قابل نقد است و خالی از ضعف و اشکال نیست افزود: باید نقاط ضعف و قوت این گزارش بطور کارشناسانه ارزیابی شود. وی با بیان اینکه از انتشار این گزارش نباید […]

احمد دنیامالی روز سه شنبه در دویست و سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هر گزارش و عملکردی قابل نقد است و خالی از ضعف و اشکال نیست افزود: باید نقاط ضعف و قوت این گزارش بطور کارشناسانه ارزیابی شود.
وی با بیان اینکه از انتشار این گزارش نباید تهدید بسازیم بلکه این گزارش فرصت مهمی در تاریخ فوتبال ایران است، افزود: اینکه بگوییم فساد در همه جا هست و فوتبال چندان فسادی ندارد، از اساس حرف اشتباهی است.
دنیامالی با تاکید بر اینکه عمل به قانون باید در تمام سطوح جامعه مورد توجه باشد گفت: سلامت آفرینی در عرصه ورزش و مبارزه مؤثر با فسادهای موجود در آن همواره یکی از خواسته های مهم مردم و دلسوزان کشور بوده است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه یادآور شد: فهم نادرست از پدیده فساد، اتخاذ راهکارهای مقطعی، حاشیه پردازی به جای پرداختن به متن و استفاده تبلیغاتی از مبارزه با فساد، مبارزه با این پدیده را از مسیر درست خارج می کند.
وی مهمترین راه حل مشکلات فوتبال را بریدن دست مافیای فوتبال و کاهش دخالت سیاست و تجارت، و هدایت و نظارت بر محتوای ورزش رسانه های جمعی عنوان کرد.
کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گزارشی با عنوان «فساد در فوتبال ایران» منتشر کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب