امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۱۵:۰۸:۵۹ - سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دنیامالی: رضاییان اهل فساد نیست
احمد دنیامالی در مورد انتخاب مسعود رضاییان به عنوان مدیر‌عامل جدید باشگاه ملوان اظها‌ر کرد: چند شاخص مهم برای انتخاب این پست در باشگاه داشتیم که می‌توان به تجربه و فو‌تبا‌لی بودن این شخص اشاره کرد. رضاییان تجربه بالایی دارد و کارنامه خوبی از خود در فولاد بر جای گذاشته است. او در حوزه‌های کاری […]

احمد دنیامالی در مورد انتخاب مسعود رضاییان به عنوان مدیر‌عامل جدید باشگاه ملوان اظها‌ر کرد: چند شاخص مهم برای انتخاب این پست در باشگاه داشتیم که می‌توان به تجربه و فو‌تبا‌لی بودن این شخص اشاره کرد. رضاییان تجربه بالایی دارد و کارنامه خوبی از خود در فولاد بر جای گذاشته است. او در حوزه‌های کاری خود بر اساس سیستم و اصول کار می‌کند که این موضوع می‌تواند برای ملوان موثر باشد.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان ا‌ضافه‌ کرد‌: از بحث‌های دیگر ما سالم بودن و دوری از حرف و حدیث و فساد بود که رضاییان دارای این فاکتورهاست. طبق جمع‌بندی‌ها رضاییان برای این پست مناسب دانسته شده و از مجموعه نفت بابت این که اجازه دادند از او در باشگاه ملوان استفاده کنیم، تشکر می‌کنم. تمام سعی‌مان را می‌کنیم که به نحو بهترین استفاده را از او ببریم.

وی درباره این که آیا رضاییان برنامه‌ای را به باشگاه ارائه داده است، خاطر‌نشان کرد: اعتقاد دارم یک مدیر باید از روز اول طبق برنامه کار کند و به همین دلیل رضاییان را به خاطر این که فردی برنامه‌محور است، انتخاب کردیم. او از روز اول به دنبال اجرای برنامه‌های خود در باشگاه است و می‌تواند کمک زیادی به ما بکند.

دنیامالی با اشاره به مشکلات مالی موجود در اکثریت تیم‌های صنعتی لیگ برتر گفت: مشکل مالی در همه جا وجود دارد و ملوان از این قاعده مستثنی نیست اما تمام سعی ما بر این است که این مشکلات را محدود کنیم و در حال‌ رفع و رجوع مشکلات هستیم.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان با بیان این که تا چند سال آینده ورزشگاه جدیدی را نخواهند ساخت، اظها‌ر کرد: ورزشگاه تختی تنها داشته ملوان است و باید از این ورزشگاه سن و سال دار استفاده بهینه کنیم. این ورزشگاه نیاز به نگه‌داری مناسب دارد و اگر بتوانیم مقداری به آن رسیدگی کنیم می‌تواند مشکلات ما را حل کند. باید امکانات مناسبی را برای هو‌اد‌ا‌رانمان فراهم کنیم.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب