امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
۱۷:۴۱:۵۷ - چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دنيامالي: به احترام راي مردم استعفا کردم
احمد دنيامالي درباره تصميمش براي انصراف از رياست فدراسيون قايقراني اظهار کرد: با توجه به مشورت‌ها و صحبت‌هايي که در اين مدت داشتيم تصميم گرفتم در کنار ورزش بمانم اما از سمت رياست فدراسيون قايقراني کناره‌گيري کنم. دوستان شوراي شهر با استعفاي من از سمتم در شورا کلا مخالفت داشتند و از طرف ديگر دوستان […]

احمد دنيامالي درباره تصميمش براي انصراف از رياست فدراسيون قايقراني اظهار کرد: با توجه به مشورت‌ها و صحبت‌هايي که در اين مدت داشتيم تصميم گرفتم در کنار ورزش بمانم اما از سمت رياست فدراسيون قايقراني کناره‌گيري کنم. دوستان شوراي شهر با استعفاي من از سمتم در شورا کلا مخالفت داشتند و از طرف ديگر دوستان و مردمي که با من در تماس بودند نيز عمدتا توصيه مي‌کردند در شوراي شهر بمانم. با اينکه ورزشکاران دوست داشتند من در قايقراني باشم اما از هر 10 نفري که با من تماس مي‌گرفتند 9 نفر توصيه داشتند که به راي مردم احترام بگذارم و در شورا بمانم چرا که عمدتا بر اين باور بودند که ارزش معنوي راي مردم بسيار بالاست و من هم از نظر اخلاقي و هم از نظر حرفه‌اي بايد در شورا بمانم.

به گزارش ايسنا، او ادامه داد: در اين چند وقت مشورت‌هايي که داشتم در نهايت تصميم گرفتم که از رياست فدراسيون قايقراني استعفا دهم تا در شورا بمانم. البته خودم اعتقاد ندارم که شوراي شهر شغل محسوب شود و گفته‌ام که علي‌رغم ميل باطني از قايقراني استعفا مي‌دهم.

او در پاسخ به اين سوال که پس چرا در انتخابات فدراسيون قايقراني شرکت کرديد و آيا به دنبال اعاده حيثيت بوديد بيان کرد: خير اين مسائل وجود ندارد. من کسي هستم که از ورزش وارد شورا شدم نه اينکه از طريق شورا به ورزش برسم. با اينکه تحصيلات من مهندسي و برنامه‌ريزي شهري است من سال‌هاست که در ورزش هستم و خود را ورزشي مي‌دانم همان طور که گفتم مشورت‌ها و نظر مردم بر اين بود که من در شوراي شهر بمانم و من نيز به اين توصيه‌ها احترام گذاشتم.

دنيامالي در پاسخ به سوال ديگر ايسنا مبني بر اينکه حالا وضعيت فدراسيون قايقراني چه مي‌شود بيان کرد: سرپرستي انتخاب مي‌شود تا انتخابات برگزار شود. من نيز گفته‌ام در کنار سرپرست حضور دارم. من از قايقراني نرفته‌ام و همچنان در کنار ورزش هستم. تمام تلاش من نيز براي حفظ آرامش و انگيزه قايقران‌هاست چرا که در اين يک هفته بسيار خوشحال و باانگيزه کار کرده‌اند. تلاش من اين است که قايقران‌ها با بهترين شرايط براي بازي‌هاي آسيايي آماده شوند.

او در پاسخ به اين سوال که آيا گزينه‌اي از طرف شما وارد انتخابات فدراسيون قايقراني مي‌شود يا نه گفت: بايد بگذاريم تا جلوتر برويم و وضعيت مشخص شود.

دنيامالي در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا آقاي قاليباف مخالف اصلي خروج شما از شوراي شهر بود، بيان کرد: خير، اين طور نيست. در شوراي شهر آرا به گونه‌اي است که دسته ‌بندي در آن تاثير ندارد. ما يک مهره هستيم و کارمان را انجام مي‌دهيم. خيلي وقت‌ها در شورا دوستان از هم دفاع مي‌کنند چرا که بحث‌ها کارشناسي است و اين دسته‌بندي‌ها تاثيري در کار ندارد. البته من نيز مهره‌اي نيستم که نبودنم در شورا بخواهد اتفاقي ايجاد کند. 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب