دنبال کسب 3 امتیاز هستیم

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار اوج ، درخصوص دیدار ملوان مقابل فولاد اظهارداشت : در لیگی که 16 تیمی شده و تیم ها همه جوره برای کسب امتیاز می جنگند ، همه ی بازی ها سخت هستند . بازیکنان خوب جذب همه ی تیم ها شده اند و لیگ سخت شده است . بازی با فولاد هم به دشواری بقیه ی بازی های لیگ است اما این تیم به دلیل صدرنشینی اوضاع خوبی دارد اما ما هم دست و پا بسته نیستیم و در زمین خودمان به دنبال کسب 3 امتیاز هستیم .

وی ادامه داد : تیم هایی که از نظر مالی وضعیت خوبی داشته باشند ، می توانند کیفیت بهتری ارایه دهند و این یک واقعیت است . همه ی تیم ها برای دفاع از حیثیت فوتبالی شهرشان تلاش می کنند و ملوان هم از این قاعده مستثنی نیست . ما به دنبال شادی مردم انزلی هستیم و همه ی ارکان باشگاه برای رسیدن به این هدف از جان مایه می گذارند .

درودگر درخصوص مشکلات داوری که در روزهای اخیر مطرح شده ، گفت : شخصاً جامعه ی داوری را جامعه یی پاک می دانم اما به تعداد انگشتان دو دست نفراتی هستند که تخلف می کنند . این موضوع برای باشگاه ما هم اتفاق افتاده اما نمی خواهم به شخص خاصی اشاره کنم . فقط امیدوارم که روزی شاهد فوتبال پاک باشیم .

9 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.