دغاغله : ملوان جز هوادارانش به هیچ نهاد و شخصی نیاز ندارد

مهاجم تیم ملوان بندرانزلی گفت:اگر قرار باشد ملوان بزرگی کند به هیچ نهاد و شخصی نیاز ندارد جز هوادارانش.

مهدی دغاغله در گفت و گو با خبرنگار اوج درباره تساوی تیمش در بازی مقابل تراکتورسازی در تبریز عنوان کرد:بازی خوبی بود و هر دو تیم موقعیت های زیادی را خلق کردند.خوشحالم با امتیاز به انزلی برگشتیم.ما در این مسابقه برای کسب امتیاز به تبریز رفته بودیم و نمی دانم چرا برخی اینطور می گفتند که ملوان یک تیم از پیش باخته در این مسابقه خواهد بود.

وی درباره گل اول ملوان که روی تعلل خط دفاعی و دروازه بان تراکتورسازی زد گفت:در تمرینات پیش از بازی روی این مساله کار کرده بودیم.حتی اسکوچیچ قبل از مسابقه من را کنار کشید و گفت اگر می خواهی به تراکتور گل بزنی باید پشت مدافعان این تیم استارت بزنی.در واقع او راه گل زدن به تراکتورسازی را به من گفته بود.

مهاجم ملوان درباره اینکه آیا در این مسابقه هواداران تراکتورسازی روی تیم شان فشاری وارد کردند اظهار داشت:من شخصا متوجه چنین بحثی نشدم.هواداران تراکتورسازی حتی پس از بازی هم تیم شان را تشویق کردند.اتفاقا بین بازیکنان هم صحبت می کردیم و گفتیم تراکتورسازی چقدر طرفداران خوبی دارد.

وی ادامه داد:همه حرف ما با طرفداران خوب ملوان همین است.مازیار زارع حرف قشنگی زده بود.او گفته بود هواداران ملوان تیم را 90 دقیقه تشویق کنند،اگر نتیجه نگرفتیم،خودش بازیکنان را 10 دقیقه در زمین نگه می دارد تا طرفداران هر چه می خواهند بگویند.از نظر من اگر قرار باشد ملوان بزرگی کند به هیچ نهاد و شخصی نیاز ندارد جز هوادارانش.

مهاجم ملوان افزود:تساوی مقابل تراکتورسازی در تبریز را به طرفداران واقعی ملوان تقدیم می کنم و امیدوارم با ما آشتی کنند.بازی بعدی ما هم مقابل نفت خارج از انزلی است اما پس از آن در انزلی با فولاد بازی داریم و امیدوارم در این مسابقه مورد حمایت طرفداران قرار داشته باشیم.

دغاغله افزود:من به آینده ملوان با این مجموعه امید زیادی دارم و فکر می کنم روزهای خوبی برای ما در راه است.همه تیم می خواهند کاری کنند که دل هواداران را شاد کنیم.امیدوارم در این راه موفق شویم.

5 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.