دغاغله: آقای گل لیگ‌برتر من هستم/ اسکوچیچ در ملوان خیلی اذیت شد

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: با این بیلان کاری از خودم و عملکردم رضایت دارم و معتقدم که آقای گل لیگ من هستم!

مهدی دغاغله در گفت‌وگو ، در خصوص باخت ملوان به سپاهان گفت: بازی خوبی کردیم و هم ما و هم سپاهان برد می‌خواستیم فقط حمله می‌کردیم اما این تیم بیشتر از موقعیت‌هایش استفاده کرد و ما را شکست داد اما ما عملکرد خوبی داشتیم و نشان دادیم که ملوان کم نمی‌آورد و خوشبختانه موفق شدیم امسال بهترین نتایج تاریخ ملوان را بگیریم.

وی در مورد دیدار این هفته ملوان مقابل فجر سپاسی شیراز ادامه داد: درست است که نتیجه این بازی برای ما مهم نیست اما برای سایر تیم‌ها اهمیت دارد و ما هم برای اینکه شک و شبهه‌ای به وجود نیاید با همه قدرت به بازی می‌رویم. امروز آخرین تمرینانمان را در انزلی انجام خواهیم داد و فردا به شیراز خواهیم رفت. قطعا بازی سختی در پیش خواهیم داشت چرا که فجر باید ما را ببرد اما ما هم از این بازی برد می‌خواهیم و بازی داخل خانه و بیرون از خانه برایمان فرقی ندارد. به همه هواداران فوتبال قول می‌دهم که جمعه به بهترین نحو بازی کنیم و امیدوارم هر تیمی که لیاقت داشت برنده شود.

مهاجم تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در مورد اینکه آیا پیشنهادات غیرمرسومی در چند وقت اخیر در لیگ برتر به ملوانی‌ها شده یا نه، گفت: اصلا چنین موضوعی وجود ندارد و هیچکس هیچ پیشنهاد نابجایی به ما نداده و نخواهد داد.

دغاغله که آمار 7 گل زده در 8 بازی را در کارنامه امسالش دارد در این خصوص افزود: امیدوارم که این عملکرد من ادامه داشته باشد چرا که با کمک دوستان و راهنمایی‌های اسکوچیچ توانستم این عملکرد را از خودم به جا بگذارم و بتوانم در 8 بازی 7 گل بزنم و دوست دارم که این روند ادامه داشته باشد البته باید بگویم که من 5 بازی به دلیل مصدومیت اصلا در زمین نبودم و در 5- 6 بازی هم بین 5 تا 10 دقیقه بازی کردم و با این بیلان کاری از خودم و عملکردم رضایت دارم و معتقدم که آقای گل لیگ من هستم!

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به حضور در تیم ملی امیدوار هستی یا نه، گفت: آدم باید منطقی باشد تا الان نه کسی با من تماس گرفته و نه کسی از من پاسپورت خواسته و فکر می‌کنم حضورم در تیم ملی برای جام جهانی غیر ممکن است اما همه تلاشم را می‌کنم تا در لیست تیم ملی در جام ملت‌های آسیا حاضر شوم.

دغاغله در پایان درباره رفتن اسکوچیچ از ملوان در پایان فصل اظهار داشت: هر مربی یا بازیکنی حق دارد که در پایان فصل به پیشنهاداتش فکر کند. اسکوچیچ امسال خیلی اذیت شد چرا که از نظر مالی و امکانات مشکل داشتیم و حالا تصمیم گرفته که در تیم باقی نماند و به نظرم این تصمیم شخصی اوست که می‌خواهد می‌رود.

 

 

خبرگزاری فارس

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.