در پول‌دارترين شهر گيلان، ملوان بلاتکليف است

در پول‌دارترين شهر گيلان، ملوان بلاتکليف است

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: نيروي دريايي به دليل اينکه رديف بودجه تيمداري حرفه‌اي ندارد حاضر است بخش اعظمي از سهام باشگاه را واگذار کند.

فرهاد پورغلامي در گفت و گو در مورد وضعيت تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: من به عنوان يک ملواني و کسي که سال‌ها در اين تيم حضور داشته و برايش زحمت کشيده است تا مقام‌هاي زيادي کسب کند نگران تيم ملوان هستم اما کاري از دستم برنمي‌آيد. بايد وضعيت تيم ملوان را از مسئولان پيگيري کنيد.

وي ادامه داد: چرا ملوان با وجود اينکه در پردرآمدترين شهر استان گيلان حضور دارد بايد اينگونه اداره شود و هر فصل براي آغاز مسابقات چه کنم چه کنم داشته باشيم؟ در انزلي ما هم بندر داريم، هم کشتيراني و هم منطقه آزاد با اين حال وضع ملوان اينگونه است. ملواني که افتخار فوتبال گيلان و ايران است.

سرمربي تيم ملوان تصريح کرد: انگار دست‌هايي در کار است که ملوان بعد از اينکه يک فصل خوب نتيجه مي‌گيرد با مشکلاتي از اين دست روبه رو شود. بايد از مسئولان شهري و استاني پرسيد چرا وضعيت ملوان اينگونه است؟ مردمي که با اين تيم و بردهايش با هزينه اندک شاد مي‌شوند. براي خوشحالي و نشاط اجتماعي بايد ميلياردها تومان هزينه کرد اما ملوان با هزينه کم مي‌تواند مردم را بسيار خوشحال کند.

پورغلامي با توجه به بقاي تيم ملوان در ليگ برتر عنوان کرد: خدا به ما عزت داد که با تمامي مشکلات تيم را در ليگ برتر حفظ کرديم. مردم مشکلات ما را مي‌دانند با اين حال اگر تيم سقوط مي‌کرد اکنون بسياري از مسئولان صحبت مي‌کردند که مي‌خواستيم براي ملوان چنين و چنان کنيم. در حال حاضر تيم‌ها در حال جذب بازيکنان‌شان هستند اما ملوان همچنان بلاتکليف است.

وي با اشاره به تلاش مسئولان نيروي دريايي براي اداره ملوان عنوان کرد: بيش از 40 سال است که نيرويي دريايي با حمايت خود ملوان را اداره کرده اگر نيروي دريايي نبود معلوم نبود ملوان اکنون چه سرنوشتي داشت و در کدام استان بود. با اين حال با توجه به حرفه‌اي شدن فوتبال ايران، نيروي دريايي ديگر رديف بودجه‌اي براي تيمداري حرفه‌اي ندارد و مسئولان اين نيرو براي اينکه مردم شاد باشند حاضر است بخش اعظم سهام باشگاه را واگذار کند. اگر اتحاد بين مسئولان شهري و استاني باشد اداره ملوان کاري ندارد.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.