در پاسخ به هتاکی مدیر عامل تحمیل شده در استان گیلان

امروز و در ساعت 16:00 مصاحبه ای آقای عابدینی با خبرگزاری فارس در رسانه ها قرار گرفت که واقعا جای شرم دارد

اول از هم مصاحبه آقای مدیر عامل تیم داماش که ممکنه اسمش تا دو روز دیگه عوض بشه را میخوانیم و بعد به جواب ایشان را مفصل میدیم:

———————————————————————————

عابديني: داماش زمين نمي‌خورد

مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: حسين هدايتي با وجود 50 ميليارد تومان هزينه هنوز در فوتبال صفر – صفر است.

امير عابديني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد توافق حسين هدايتي با باشگاه ملوان انزلي، گفت: نمي‌گويم چرا هدايتي اينگونه تصميم گرفت، او يک ماه پيش مي‌توانست برخي تيم‌ها را به طور رايگان در اختيار بگيرد. با اين حال او حساب و کتابش را انجام داد و در نهايت اينگونه عمل کرد هرچند که در آخرين جلسه با من دست داد و گفت واگذاري داماش به او قطعي شده است.

وي ادامه داد: در يک جلسه‌ ديگر با من بر سر تاريخ چک‌ها براي انتقال داماش گيلان چانه زد و قرار شد تا بهمن ماه اين چک‌ها داده شود. پيشنهاد دادم که براي بودجه باشگاه من 3 ميليارد تومان تهيه کنم و 5 ميليارد تومان هدايتي، اين 5 ميليارد تومان هم قرار شد در 10 فقره چک 500 ميليون توماني باشد.

عابديني تصريح کرد: بعد در تعطيلات خرداد بحث خريد ملوان پيش آمد که ابتدا هدايتي آن را تکذيب کرد و بعد که رسانه‌اي شد، جلسه‌ مشترکي بين من، هدايتي و درودگر برگزار و قرار شد ظرف مدت 72 ساعت تصميم نهايي‌اش را اعلام کند که در نهايت اعلام کرد. تحليل هدايتي اين بود که مي‌تواند در انزلي درآمدزايي کند. اميدوارم او بتواند تا آخر با ملوان ادامه بدهد.

مديرعامل داماش گيلان افزود: براي مطرح شدن در فوتبال راه و روشي وجود دارد. برخي در فوتبال به دنبال برند سازي و برخي نيز عاشق فوتبال هستند و برايش هزينه مي‌کنند اما آدم عاشق نبايد ديوانه باشد و بايد راه و روش هزينه در فوتبال را بداند.

عابديني با اشاره به هزينه‌هاي ميلياردي حسين هدايتي در سال‌هاي گذشته به فارس گفت: هدايتي مي‌گويد 50 ميليارد تومان در استيل آذين هزينه کرده، با اين حال من مي‌گويم او بعد از 50 ميليارد تومان هزينه در فوتبال هنوز صفر – صفر است. او اکنون استيل آذين را رها کرده سراغ داماش، ملوان و راه آهن آمده است اين معنايش اين است که او هنوز در فوتبال صفر بر صفر است. او ملواني را در اختيار گرفته که هيچ وقت مالکش نخواهد بود. در شهر انزلي نيز هيچ کارگاه اقتصادي ندارد.  هدايتي با يک ميليارد تومان هزينه مي‌توانست روي پيراهن هر تيمي در ليگ برتر تبليغ استيل آذين را کند. آنهايي که به هدايتي مشورت دادند به دنبال منافع شخصي و گروهي خودشان بودند.

وي در مورد وضعيت داماش گيلان خاطرنشان کرد: داماش در دل مردم ريشه کرده و در استان گيلان به جز مردم انزلي و حسن‌رود ساير مردم استان اين تيم را دوست دارند و داماش محبوب‌تر از ملوان است. من در کنار مردم گيلان اين تيم را اداره مي‌کنيم و مطمئن باشيد داماش زمين نمي‌خورد.

به نقل از ورزش3

——————————————————————-

خوب برسیم به جواب دادن آقای عابدینی:

آقای عابدینی برادر عزیز که سالیان سال در فوتبال زحمت کشیدید شما هنوز نمیدونی که قدمت و بزرگی ملوان و یا انزلی را نباید با داماش و رشت مقایسه کنی؟

آقای عابدینی برادر عزیز شما هنوز نمیدونی که ملوان در خود رشت طرفداران بسیاری داره حتی بیشتر از داماش شما؟

آقای عابدینی برادر عزیز یک آماری بگیری بیشتر طرفدارانت سنی کمتر از 10 سال دارن که در ناسزا گویی در ورزشگاه از شما خط میگیرن

آقای عابدینی برادر عزیز تا الان داماش چندتا ملی پوش به تیم ملی تحویل داده؟

آقای عابدینی برادر عزیز تا الان داماش چندتا چهره به فوتبال تحویل داده؟

آقای عابدینی برادر عزیز شما اول از قدمت ملوان حرف بزن و سابقه اش را بگو و یک تبریک هم کنجش بچسبان و به هدایتی بگو انتخابت بسیار عالیست

آقای عابدینی برادر عزیز دست از حسادت بردار و خودت را هم از تیم اختلاسی ها کنار بکش

آقای عابدینی برادر عزیز لطف کن به ملوان و شهر انزلی احترام بزار و در کار ملوان هم دخالتی نکن لطفآ!

چون شهر من اینها را دارد و خواهان پس گرفتن حرفت را داریم:

چون شهر من منطقه آزاد دارد.
چون شهر من بزرگترین بندر ایران در دریای خزر را دارد.
چون شهر من شیلات دارد.
چون شهر من گمرک دارد.
چون شهر من صید و صیادی دارد.
چون شهر من بزرگترین و زیباترین تالاب جهان را دارد.
جون شهر من جاذبه های فراوان توریستی دارد.
چون شهر من بزرگترین مرکز نظامی در ساحل جنوبی خزر را دارد.
چون شهر من صنایعی چون شهید تمجیدی دارد.
چون شهر من ملوان دارد.
چون شهر من ورزشکارانی جهانی دارد.
جون شهر من معدنی از نخبگان و استعدادهای درخشان دارد.
چون شهر من چهارصد و چند شهید قهرمان همچون نامجو و عبدحق و رجبی مقدم دارد.
چون شهر من مردمی نجیب و خونگرم دارد.

 

55 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.