در هر 3 خط بد بودیم

به هيچ عنوان فوتبالي که دوست داشتيم را نتوانستيم ارائه کنيم. در هر سه خط موفقيتي نداشتيم و حريف در دفاع، هافبک و حمله از ما بهتر بود. بازيکنان صبا بيشتر دويدند و خودشان را صاحب توپ کردند و به آنچه مي‌خواستند رسيدند ، تيم ما برخلاف بازي‌هاي گذشته‌اش که هميشه خوب بازي مي‌کرد بسيار بد و کم فروغ ظاهر شد. اصلا در بازي‌هاي گذشته چنين کيفيت بدي را ارائه نکرده بوديم. بد بازي کردن ملوان به صبا کمک کرد تا آنها به هدفشان در انزلي برسند. اين تنها بازي بود که نتوانستيم موقعيت‌هاي گل زيادي خلق کنيم. در بازي‌هاي ديگر بدون استثنا موقعيت‌هاي گلزني زيادي ايجاد مي‌کرديم. بايد ببينيم مشکل چه بوده که بد بازي کرديم و اين بازي متفاوت را نشان داديم ، در بازي‌هاي گذشته 4-5 موقعيت گل ايجاد مي‌کرديم. بين نتيجه نگرفتن و ايجاد موقعيت گل تفاوت وجود دارد. برابر صبا ما موقعيت گل زيادي هم خلق نکرديم. بايد علت را پيدا کنيم تا ديگر چنين بازي تکرار نشود. نمي‌توانم في‌البداهه بگويم چرا بد بازي کرديم. بايد عيب يابي کنيم. زيرا در ديدار با صبا کيفيت بازي خوب‌مان هم زير سؤال رفت. اجازه بدهيد اين مسئله را بررسي کنيم تا بدانيم مشکل در کجا بوده است.

احمدزاده در مورد اينکه ممکن است مشکل بازي بد ملوان به خاطر شرايط بد روحي بازيکنان بوده باشد، گفت:

 شرايط روحي هم بايد بررسي شود. نمي‌توانيم الان بگوييم چه مشکلي بوده است. شايد يکي از دلايلي که چنين بازي را نشان داديم شرايط فني نباشد اما مطمئن نيستم ونمي‌توانم آن را با اطمينان بگويم.

ا در مورد اينکه خريدهاي اين فصل ملوان زير صفر بودند و کمکي به تيم نکردند پرسیدم ، گفت: نمي‌توانم در اين مورد هم جواب واضحي بدهم. اگر هم چنين اتفاقي رخ داده اکنون به غير از بحث کردن کاري از دست ما ساخته نيست. در دو نيم فصل ما تاميني را گرفتيم که به اين بازي نرسيد با اين حال زود است در مورد خريدها صحبت کنيم و نبايد با ارائه يک بازي نه چندان خوب همه چيز را زير سؤال برد. بايد ابتدا بررسي کنيم تا مشکل را پيدا کنيم و بايد با اعتماد به بازيکنان کارمان را ادامه دهيم.

وي در مورد اينکه بازيکنان ملوان در انزلي ظاهرا دچار استرس هستند، گفت: من اين مسئله را رد نمي‌کنم. ما در آبادان آرامش بيشتري داشتيم و به جرات مي‌گويم نفت آبادان فقط يک موقعيت روي پنالتي به دست آورد. ممکن است استرس بچه‌ها به خاطر بازي مقابل تماشاگران انزلي باشد اما بايد اين مشکل را هم با کمک خود تماشاگران، بازيکنان و مجموعه ملوان حل کنيم.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.