امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۲۰:۵۳:۳۲ - سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در عین شایستگی باختیم
به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، حمید استیلی پس از شکست یک بر صفر مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری گفت: امروز در عین شایستگی باختیم و در نیمه اول و دوم موقعیت‌های گل زیادی را از دست دادیم و به دلیل بارش باران هم مجبور بودیم توپ‌هایی هوایی زدیم و روی یک […]

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، حمید استیلی پس از شکست یک بر صفر مقابل گسترش فولاد تبریز در نشست خبری گفت: امروز در عین شایستگی باختیم و در نیمه اول و دوم موقعیت‌های گل زیادی را از دست دادیم و به دلیل بارش باران هم مجبور بودیم توپ‌هایی هوایی زدیم و روی یک غفلت گل خوردیم و تعویض‌هایی که انجام دادیم هجومی بود و جلال رافخایی و آهی و.. اگر قدر موقعیت‌هایمان را می‌دانستیم این نتیجه رقم نمی‌خورد.

وی ادامه داد: غافلگیر شدیم و گل دقیقه ۲ همه محاسبات ما را بهم ریخت و حریف به لاک دفاعی رفت و رو به ضد حمله آورد و شرایط جوی هم تاثیر داشت اما اگر قدر موقعیت‌هایمان را ندانیم به مشکل می‌خوردیم.

استیلی در مورد بارش باران گفت: توپ در زمین گیر می‌کرد اگر زمین صاف بود و باران به ما اجازه می‌داد روی زمین بازی خوبی انجام می‌دادیم و به خاطر بارش باران مجبور بودیم که بازی هوایی انجام بدهیم.

سرمربی ملوان در مورد داوری گفت: درمورد داوری حرف نمی‌زنم یک مقدار نیمه دوم بازی مستقیم بیشتری انجام دادیم و ارش افشین حتی دروازه‌بان حریف را هم دریبل زد اما نتوانست گل بزند.

وی در مورد ضعف جناح چپ ملوان گفت: با توجه به اینکه افشین بشتر در فاز حمله است و دفاع چپ ما خوب است و عزیز معبودی هم خوب بازی می‌کند اما چون افشین در حمله بود گاهی اوقات با دو بازیکن حریف تنها می‌شد به مشکل خوردیم. معبودی یکی از بهترین مدافعان چپ ملوان است

استیلی در مورد وضعیت فنی گفت: یک گل عقب بودیم و مجبور به تغییرات بودیم و رافخایی هم یک خط به عقب آمد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. جواد   شهریور ۴, ۱۳۹۴  

  آقای استیلی توقع داریم در این مواقع به تیم آرامش بدین متاسفانه با اینکه ملوان تنها یک گل عقب بود اما از دقیقه ۳۰ به بعد بسیار شتابزده، احساسی و بدون برنامه بازی می کرد. امیدوار بودیم در نیمه دوم توصیه های شما گره گشا شود که باز اینطور نبود. به امید موفقیت در بازی های بعدی و بویژه جبران نتیجه در تبریز و رو کم کنی آقای ف ک.

 2. آیدین آقازاده   شهریور ۴, ۱۳۹۴  

  آقای استیلی عزیز با اینکه خیلی از باخت ملوان ناراحت هستم ولی ظاهرا این باخت قبل از تعطیلات لیگ لازم بود که بدونید ما در یکی، دوپست نیاز به بازیکنان داریم و امیدوارم که شما هم به فکر جذب بازیکن برای این پست ها باشید.و اگه بتونید توی این تعطیلات بازیکنهای مورد نیاز رو جذب کنید عالی میشه چونکه میتونید توی این تعطیلات اون بازیکنان رو با بازیکنان فعلی ملوان هماهنگ کنید تا بعد از تعطیلات با تیمی منسجم تر راهی مسابقات بشیم.و اما در مورد این بازی هم باید بگم با وجود بهرنگی میتونستید به جای بازی مستقیم تغییر تاکتیک بدید و از جناحین توپ رو روی دروازه حریف ارسال کنید که با توجه به بهرنگی و لغزش زمین حتما مدافعان حریف اشتباه میکردند و میتونستیم موقعیتهای بهتری خلق کنیم.به امید موفقیت و پیروزی در بازیهای بعدی.
  ایران تا ابد ملوان

 3. سیاوش   شهریور ۵, ۱۳۹۴  

  نمیدانم چرا ؟ هر وقت به این تیم امیدوار می شویم نا امیدمان می کند . و هر وقت امیدی به آن نیست امیدوار می شویم ؟ این داستان پایان ناپذیر تا چند سال و یا دهه ادامه خواهد داشت ؟ نمی دانم …. باز هم برگشتیم ته جدول جایگاه همیشگیمان بین سقوط و ماندن از مسئولان ملوان می پرسم آیا آقای استیلی شهامت این را دارد که بازیکنی که نه با سر می تواند کار کند و نه با پا ( فرزاد حاتمی ) از بازی بیرون بکشد ؟ جواب نه … او تعویض های اشتباهی انجام داد و با عوض کردن نزهتی روند تیمی ملوان را از کار انداخت . ملوان مربی بزرگ می خواهد حتی فرهاد پور غلامی هم می توانست این بازی را ببرد .


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب