در انتخاب احمدزاده اشتباه کردم

مديرعامل ملوان مي‌گويد احمدزاده را با مشورت عده‌اي به سرمربي‌گري ملوان انتخاب کرده است.
صادق درودگر در گفت‌وگو ، درباره صحبت‌هاي احمدزاده گفت: من توجهي به صحبت‌هايي که چيزي به آدم اضافه نمي‌کنند، ندارم. او عصباني بوده و ادبياتش همين است. او در تمام ادواري که سرمربي بوده، اين گونه صحبت مي‌کرده و حتما به خاطر داريد در يک برنامه 90 درباره پورطهماسب گفته بود او دفتردار است يا درباره پورنعمت گفته بود که هيچ کاره است. وقتي کسي واقع‌بين نباشد، ضعف خودش را نمي‌بيند. او اگر مي‌خواهد آينده‌ي ملوان را بسازد و به انزلي کمک کند بايد از الان اشکالاتش را بپذيرد. خود من هم حتما ايراداتي داشته‌ام و بايد تلاش کنم تا ايراداتم را برطرف کنم.
او در پاسخ به اين سوال که چرا احمدزاده را به عنوان سرمربي ملوان انتخاب کرده بود، اظهار کرد: من با افرادي مشورت کردم. من در انزلي کم‌تجربه بودم و مشاورانم به من گفتند که او مي‌تواند کمک کند. مثل الان در انزلي باتجربه نبودم که صدايم کنند صادق انزلي‌چي.
مديرعامل ملوان درباره آينده ملوان هم صحبت کرد و افزود: جلسه کميته فني را برگزار کرديم تا نيازهايمان براي فصل بعد را پيدا کنيم و بيشتر به پايه توجه کنيم. درباره سرمربي فصل بعد هم صحبتي نشد و حتما با مشورت در اين باره تصميم مي‌گيريم. همچنين قرار است 24 ارديبهشت با حضور پيشکسوتان و مسئولان انزلي به همراه هدايتي جلسه‌اي براي آينده ملوان داشته باشيم که مسائل زيادي در آن روشن مي‌شود.
او در واکنش به اين ادعا که احمدزاده مدعي شده ملوان با مبلغ کمي به هدايتي واگذار شده است بيان کرد: ايشان با اين صحبت به مسئولان شهر توهين کرده‌اند. آن‌ها به اين نتيجه رسيده بودند که اين مسئله به نفع مردم و ملوان است. با اين حال باز هم مي‌گويم اي کاش احمدزاده به ضعف‌هاي فني هم اشاره مي‌کرد . ملوان يک بار توسط پورغلامي و يک بار توسط ايراندوست تک رقمي شده و در زمان مربي‌گري احمدزاده همواره در آستانه سقوط بوده است. او هميشه شکست‌هايش را به مسئولان نسبت مي‌دهند. من در انتخاب او اشتباه کردم و اين اشتباهم را مي‌پذيرم.
درودگر در پاسخ به اين سوال که ارزيابي‌اش از رقابت‌هاي ليگ برتر چيست گفت: به خاطر فشار بيش از حد به سازمان ليگ از لحاظ زماني کمي مشکل ايجاد شد و آن چيزي که توقع مي‌رفت از لحاظ فني به وجود نيامد.
او همچنين در پاسخ به اين سوال که احمدزاده مدعي شده 70 درصد از باشگاه ملوان هشت ميليارد مي‌ارزد، اظهار کرد: با اين صحبت ايشان و سقوط ارزش ريال اين هفتاد درصد 16 ميليارد شده ولي من از ايشان مي‌خواهم يک سرمايه‌گذار بياورد تا من با آقاي هدايتي صحبت کنم و با 4 ميليارد 70 درصد باشگاه را به ايشان بدهيم.
مديرعامل ملوان در ادامه افزود: متاسفانه مردم انزلي از تيم امسال نااميد شده بودند و براي بازي آخرمان تنها 2 هزار نفر در استاديوم حضور يافتند. در بازي آخر ليگ ملوان بايد 15 هزار تماشاگر حضور پيدا مي‌کردند. ما هرچه مي‌کنيم بايد براي مردم باشد. من تمام هدفم خودکفايي باشگاه است و بايد بگويم برخي از اين دست صحبت‌ها مردم و سرمايه‌گذاران را دلسرد مي‌کند. بايد اين‌ها را ديد و تلاش کرد چهره‌اي زيبا از ملوان به نمايش بگذاريم. سياه‌نمايي زيبا نيست و درست نيست به خاطر اهداف شخصي‌مان به تيم و شهر لطمه بزنيم.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.