امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۴:۳۶:۲۴ - یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در انتخاب احمدزاده اشتباه کردم
مديرعامل ملوان مي‌گويد احمدزاده را با مشورت عده‌اي به سرمربي‌گري ملوان انتخاب کرده است. صادق درودگر در گفت‌وگو ، درباره صحبت‌هاي احمدزاده گفت: من توجهي به صحبت‌هايي که چيزي به آدم اضافه نمي‌کنند، ندارم. او عصباني بوده و ادبياتش همين است. او در تمام ادواري که سرمربي بوده، اين گونه صحبت مي‌کرده و حتما به […]

مديرعامل ملوان مي‌گويد احمدزاده را با مشورت عده‌اي به سرمربي‌گري ملوان انتخاب کرده است.
صادق درودگر در گفت‌وگو ، درباره صحبت‌هاي احمدزاده گفت: من توجهي به صحبت‌هايي که چيزي به آدم اضافه نمي‌کنند، ندارم. او عصباني بوده و ادبياتش همين است. او در تمام ادواري که سرمربي بوده، اين گونه صحبت مي‌کرده و حتما به خاطر داريد در يک برنامه 90 درباره پورطهماسب گفته بود او دفتردار است يا درباره پورنعمت گفته بود که هيچ کاره است. وقتي کسي واقع‌بين نباشد، ضعف خودش را نمي‌بيند. او اگر مي‌خواهد آينده‌ي ملوان را بسازد و به انزلي کمک کند بايد از الان اشکالاتش را بپذيرد. خود من هم حتما ايراداتي داشته‌ام و بايد تلاش کنم تا ايراداتم را برطرف کنم.
او در پاسخ به اين سوال که چرا احمدزاده را به عنوان سرمربي ملوان انتخاب کرده بود، اظهار کرد: من با افرادي مشورت کردم. من در انزلي کم‌تجربه بودم و مشاورانم به من گفتند که او مي‌تواند کمک کند. مثل الان در انزلي باتجربه نبودم که صدايم کنند صادق انزلي‌چي.
مديرعامل ملوان درباره آينده ملوان هم صحبت کرد و افزود: جلسه کميته فني را برگزار کرديم تا نيازهايمان براي فصل بعد را پيدا کنيم و بيشتر به پايه توجه کنيم. درباره سرمربي فصل بعد هم صحبتي نشد و حتما با مشورت در اين باره تصميم مي‌گيريم. همچنين قرار است 24 ارديبهشت با حضور پيشکسوتان و مسئولان انزلي به همراه هدايتي جلسه‌اي براي آينده ملوان داشته باشيم که مسائل زيادي در آن روشن مي‌شود.
او در واکنش به اين ادعا که احمدزاده مدعي شده ملوان با مبلغ کمي به هدايتي واگذار شده است بيان کرد: ايشان با اين صحبت به مسئولان شهر توهين کرده‌اند. آن‌ها به اين نتيجه رسيده بودند که اين مسئله به نفع مردم و ملوان است. با اين حال باز هم مي‌گويم اي کاش احمدزاده به ضعف‌هاي فني هم اشاره مي‌کرد . ملوان يک بار توسط پورغلامي و يک بار توسط ايراندوست تک رقمي شده و در زمان مربي‌گري احمدزاده همواره در آستانه سقوط بوده است. او هميشه شکست‌هايش را به مسئولان نسبت مي‌دهند. من در انتخاب او اشتباه کردم و اين اشتباهم را مي‌پذيرم.
درودگر در پاسخ به اين سوال که ارزيابي‌اش از رقابت‌هاي ليگ برتر چيست گفت: به خاطر فشار بيش از حد به سازمان ليگ از لحاظ زماني کمي مشکل ايجاد شد و آن چيزي که توقع مي‌رفت از لحاظ فني به وجود نيامد.
او همچنين در پاسخ به اين سوال که احمدزاده مدعي شده 70 درصد از باشگاه ملوان هشت ميليارد مي‌ارزد، اظهار کرد: با اين صحبت ايشان و سقوط ارزش ريال اين هفتاد درصد 16 ميليارد شده ولي من از ايشان مي‌خواهم يک سرمايه‌گذار بياورد تا من با آقاي هدايتي صحبت کنم و با 4 ميليارد 70 درصد باشگاه را به ايشان بدهيم.
مديرعامل ملوان در ادامه افزود: متاسفانه مردم انزلي از تيم امسال نااميد شده بودند و براي بازي آخرمان تنها 2 هزار نفر در استاديوم حضور يافتند. در بازي آخر ليگ ملوان بايد 15 هزار تماشاگر حضور پيدا مي‌کردند. ما هرچه مي‌کنيم بايد براي مردم باشد. من تمام هدفم خودکفايي باشگاه است و بايد بگويم برخي از اين دست صحبت‌ها مردم و سرمايه‌گذاران را دلسرد مي‌کند. بايد اين‌ها را ديد و تلاش کرد چهره‌اي زيبا از ملوان به نمايش بگذاريم. سياه‌نمايي زيبا نيست و درست نيست به خاطر اهداف شخصي‌مان به تيم و شهر لطمه بزنيم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. alirezs   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲  

  حاج صادق خداقوت وموفق باشیحاج صتدق انزلیچی موفق باشی وسرفراز امیدوارم ملوان باتلاس وهمت بزرگ وعزیزی چون شماجان دوباره ای بگیرد .انشاالله آقای هدایتی هم درکنارتیم میمانن

 2. zkh   اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲  

  حاج صادق انزلیچی موفق باشی وپیروز
  انشاالله بایاری خدا وهمت بزرگ مردی چون شما ملوان به روزهای خوبش برخواهدگشت.
  حاج صادق انزلیچی دوستت داریم وامیدواریم سربلند باشی

 3. كيوان از اراك   اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۲  

  آقاي درودگر شما درانتخابتان در خصوص آقاي احمدزاده درست عمل كرديد هر چند به ضرر ملوان بود اما باعث شد ديگر هيچ تيمي به اين آقا اعتماد نكند و شايد ديگر ايشان را در هيچ تيمي نبينيم . ولي شما هم اگر امسال بعنوان مدير عامل درتيم مانديد بايد در اعمالتان تجديد نظر اصولي داشته باشيد كه اين شائبه بوجود نيايد كه همان بلا يي كه سر استيل آذين آمد مي خواهد سر ملوان هم بيايد . اين گوي و اين ميدان آقاي درودگر امسال هواداران صبور ملوان از شما نتايج خوب ميخواهند و هيچ بهانه اي هم نمي پذيرند.

 4. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۲  

  ءءء آقای درودگر امسال هواداران صبور ملوان از شما نتایج خوب میخواهند و هیچ بهانه ای هم نمی پذیرند.ءءء


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب