امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
14:59:30 - شنبه 6 اکتبر 2012
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر : ورزشگاه انزلی عالی می شود
در رابطه با وضعيت چمن استاديوم گفت: «متاسفانه چمن ورزشگاه وضعيت خوبي ندارد و به آن رسيدگي نشده است و همانطور که مي‌بينيد شرايط انجام بازي روي آن وجود ندارد. از اين رو دستگاهي تهيه کرده‌ايم که علف‌هاي هرز را از روي زمين کنده و شرايط را براي بذرپاشي فراهم مي‌کند.» درودگر در مورد نور […]

در رابطه با وضعيت چمن استاديوم گفت: «متاسفانه چمن ورزشگاه وضعيت خوبي ندارد و به آن رسيدگي نشده است و همانطور که مي‌بينيد شرايط انجام بازي روي آن وجود ندارد. از اين رو دستگاهي تهيه کرده‌ايم که علف‌هاي هرز را از روي زمين کنده و شرايط را براي بذرپاشي فراهم مي‌کند.»

درودگر در مورد نور ورزشگاه نيز گفت: «پروژکتورهايي تهيه کرده‌ايم که نور استاديوم را به هزار و 270 لوکس برسانيم و در واقع 70 لوکس بيشتر از استانداردهاي AFC. با انجام اين کار استاديوم انزلي به همراه استاديوم آزادي بهترين نور را در سطح کشور خواهند داشت. در صدد هستيم مجموعه ورزشي تختي انزلي را به استانداردهاي درجه A برسانيم.

درودگر عنوان کرد: «پله‌ها و مسير رفت و آمد پشت جايگاه ويژه و VIP از نظر ظاهري وضعيت مناسبي ندارند که رنگ آميزي خواهد شد. امکانات اتاق کنفرانس خبري و رختکن هاي استاديوم ارتقا خواهد رفت.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب