درودگر واقعا تنهاست

به گزازش Malavan.ir و به نقل لز 90 چند ماهي است که مشخص نيست ملوان توسط چه ارگاني اداره مي‌شود. در اين مدت قرار بود حسين هدايتي طبق گفته درودگر به ملواني‌ها کمک کند ولي اين اتفاق نيفتاده است. در اين رابطه گفت‌وگوي سيد جلال رافخايي را با 90 بخوانيد.
90: هدايتي به ملوان بدهکار است يا نه؟
من در جريان کارهاي هدايتي با باشگاه نيستم و نمي‌دانم بين او و درودگر چه مي‌گذرد ولي اين را بگويم که ما بازيکنان همگي چند سالي است از باشگاه طلب داريم اما هر سال يک جورايي پولمان را نمي‌دهند الان هم بيش از 50 درصد از مطالبات فصل گذشته‌مان را نگرفته‌ايم و نمي‌دانيم از کي بايد بگيريم.
90: چرا ملوان به اين روز افتاده؟
چند سالي است نيروي دريايي تيم را به اين و آن سپرده که هرکسي مي‌آيد به مشکل برمي‌ خورد. متاسفانه ملوان را بچه سرراهي کرده‌اند و نمي‌خواهند کمکش کنند. باور کنيد اگر تيمي از سوي دولت حمايت نشود به هيچ جايي نمي‌رسد.
90: در دو مسابقه اخير هم از داوري‌ها ضرر کرده‌ايد؟
متاسفانه در بازي با پرسپوليس يک گل افسايد خورديم و در بازي با ذوب‌آهن نيز يک پنالتي‌مان را نگرفتند يک گل هم به ثمر رسانديم که آن را هم قبول نکردند. اين که نشد داوري. قرار نيست در هر مسابقه اين همه ضربه بخوريم. يک امتياز نيز از ما کسر کرده‌اند که نمي‌دانم اين قانون از کجا آمده است؟ واقعا دارند همه جوره به ملوان ضربه مي‌زنند.
90: به نظرت درودگر تنها نيست؟
واقعا تنهاست، همه مسئولان استان او را تنها گذاشته‌اند و حمايتش نمي‌کنند. خيلي‌ها نمي‌دانند اگر درودگر نبود اين تيم همين امسال از هم مي‌پاشيد. او انزلي‌چي نيست ولي بيشتر از خيلي‌ها به ملوان عرق دارد. من ناراحت مي‌شوم يک نفر دارد شبانه‌روز براي تيم زحمت مي‌کشد ولي عده‌اي دارند تو کارش مي‌گذارند. هرکسي ملوان را دوست دارد سکوت کند و هواداران هم بايد بدانند الان وقت حمايت است ونبايد به راحتي به يک نفر توهين کنند. واقعا ملوان بدترين روزهاي عمرش را سپري مي‌کند. تيمي که همه جاي ايران دوستش دارند.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.