درودگر: نیمه اول که یازده به یازده بودیم/ هدف ما صعود به لیگ قهرمانان آسیاست

صادق درودگر پس از شکست 6 بر صفر ملوان مقابل پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم شایسته چنین شکستی نبودیم و اتفاقات فوتبالی باعث رقم خوردن چنین نتیجه‌ای شد. ما بعد از این شکست بلند می‌شویم. گاهی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که به سرنوشت تیم‌ها در آینده کمک می‌کند. قول می‌دهم بعد از این باخت ما بتوانیم در ادامه نتیجه بهتری کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه با این باخت به نوعی از جام حذفی انصراف دادیم و در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه دریافت 6 گل انصراف دادن نمی‌شود، عنوان کرد: ما مثبت فکر می‌کنیم و صلاح‌مان این است که چنین تفکری داشته باشیم. هدف ما در لیگ برتر، صعود به لیگ قهرمانان آسیا است و تلاش می‌کنیم به این هدف دست یابیم.

درودگر در مورد اینکه احمدزاده اعلام کرده امیدوار است با پرسپولیس به صورت 11 به 11 بازی کنند عنوان کرد: نیمه اول را که من می‌دیدم 11 به 11 بودیم اما در نیمه دوم به رختکن رفتم و دیگر برای تماشای بازی بالا نیامدم. به داوران خسته نباشید می‌گویم و معتقدم باید به تمامی داوران احترام گذاشته شود. البته در نیمه اول یک پنالتی برای ما گرفته نشد و مطمئنم یکی از گل‌های پرسپولیس هم آفساید بوده است. به طور کلی داوری در این مسابقه نقشی نداشت و من جزء افرادی هستم که اطمینان دارم اشتباهات داوری، اتفاقاتی است که در فوتبال می‌افتد.

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.