امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۳:۲۱:۵۸ - جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر: منتظر وضعيت باشگاه ملوان هستم
صادق درودگر در مورد جلسه با مديران باشگاه ملوان در مورد ابهامات موجود در وضعيت باشگاه گفت: من به همراه دو وکيل به دفتر الماسي رئيس محترم هيات مديره ملوان رفتم و دو وکيل هم که از دوستان محجوب و الماسي بودند در آنجا حضور داشتند. در نهايت مشخص شد دو کمبود سند وجود دارد […]

صادق درودگر در مورد جلسه با مديران باشگاه ملوان در مورد ابهامات موجود در وضعيت باشگاه گفت: من به همراه دو وکيل به دفتر الماسي رئيس محترم هيات مديره ملوان رفتم و دو وکيل هم که از دوستان محجوب و الماسي بودند در آنجا حضور داشتند. در نهايت مشخص شد دو کمبود سند وجود دارد که هر دو مربوط به پرداختي مستقيم از سوي شرکت استيل آذين ايرانيان است که اين پرداخت‌ها مستقيم انجام شده بود که اسنادش را از شرکت استيل آذين گرفتم و ارايه کردم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: قرارداد من با شرکت استيل آذين ايرانيان هم در باشگاه نبود که آن را ارايه کردم. همچنين قرار است حسابداري باشگاه از حالت سنتي به مدرن تبديل شود.

درودگر در مورد شايعه بازگشتش به ملوان گفت: من دوست دارم به ملوان کمک کنم و مشاوره بدهم. در حال حاضر هم از چند باشگاه پيشنهاد مديرعاملي دارم اما منتظرم وضعيت ملوان مشخص شود. به هر حال من هر کمکي از دستم بربيايد به ملوان انجام مي‌دهم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجید   تیر ۵, ۱۳۹۴  

    ای جانم درودگر بیاد عالیه علی.فقط تا دیر نشده بازیکانارو از دست ندید

  2. سیاوس   تیر ۶, ۱۳۹۴  

    جناب درودگر عزیز زحمات بی پایان و علاقه شما را به ملوان می ستایم و قدر دان گذشته پر افتخارتان در ملوان هستم . امید وارم مسئولین و مالکین جدید ملوان از درخشش نام شما در ملوان به سادگی عبور نکرده و قدوم شما بر کرسی مدیریت عاملی این باشگاه را مبارک گردانند . این تنها نظر من نیست و می دانم عده ای کثیر از دوستانم و طرفداران ملوان با من هم عقیده هستند .


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب