درودگر: ملوان با پرسپولیس

صادق درودگر پس از پايان جلسه هم انديشي سازمان ليگ و باشگاه‌ها در مورد برگزاري شدن جام حذفی گفت : جلسه خوب و مفيدي بود. توفيق شد اهالي فوتبال و رسانه و کارشناسان در جلسه‌اي کنار يکديگر جمع شوند و نظرات خود را در مورد جام حذفي ارائه دهند. جا دارد از مسئولان سازمان ليگ و آقاي کفاشيان تشکر ويژه‌اي کنم که اين جلسه را برگزار کردند. اگر جام حذفي برگزار نمي‌شد توهيني به فوتبال ايران بود. با اعمال اين رفتار غير کارشناسي ممکن بود از اعتبار فوتبال ما در آسيا و دنيا کاسته شود و خوشحالم که سرانجام جام حذفي برگزار مي‌شود.

وي در مورد اينکه برخي از باشگاه در اين جلسه حضور نداشتند و ممکن است اعتراضاتي داشته باشند، گفت: وقتي که اين جلسه برگزار شد همه بايد حاضر مي‌شدند و اگر اعتراضي داشتند مطرح مي‌کردند. باشگاه‌هاي که حضور نيافتند ديگر نبايد معترض باشند.

در مورد اينکه ممکن است با برگزار شدن جام حذفي با توجه به مسابقات زيادي که در پيش است، برنامه ريزي براي برگزاري مسابقات سخت شود، اظهار داشت:

برگزار شدن جام حذفي در همه کشورها يک اصل است و نمي‌شود آن را با چيزي عوض کرد، بايد مشکلات را تحمل کنيد و به خاطر اينکه انجام کاري دشوار است نبايد اصل را زير سؤال برد، بايد با انجام برنامه ريزي با اين مسئله کنار بيايم. چرا که برگزاري جام حذفي بسيار مفيد خواهد.

 

درودگر در مورد اينکه آيا از برخورد با تيم پرسپوليس در بازي اول، ناراحت نيست، گفت :

 تمامي بازي‌ها سخت و دشوار است. اتفاقا خوشحاليم که در تهران مقابل يک تيم تاريخي که صاحب افتخارات فراواني است به ميدان مي‌رويم. با حضور هواداران ملوان و پرسپوليس که دو تيم قدرتمندي هستند مطمئنا يک بازي خوب را خواهيم ديد. اين مسئله به رونق فوتبال ما کمک مي‌کند. بازي‌ با تيم‌هايي مثل پرسپوليس، تراکتورسازي و استقلال که همانند ملوان داراي سابقه تاريخي هستند زيبايي‌هاي زيادي دارد و مطمئنا بازي خوبي از آب درمي‌آيد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.