امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۸:۴۸:۱۳ - چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر: معمایی گفت یک سری از اسناد پیدا شده است
صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه مسعود معمایی در سایت باشگاه ملوان اعلام کرده جلسه حسابرسی روز سه شنبه مورخ 93/2/9 در تهران برگزار خواهد شد، گفت: مدیرعامل ملوان با من تماس گرفت و گفت یکسری از اسناد پیدا شده و نیازی نیست که شما روز جمعه […]

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه مسعود معمایی در سایت باشگاه ملوان اعلام کرده جلسه حسابرسی روز سه شنبه مورخ 93/2/9 در تهران برگزار خواهد شد، گفت: مدیرعامل ملوان با من تماس گرفت و گفت یکسری از اسناد پیدا شده و نیازی نیست که شما روز جمعه به انزلی بیایید. برخی از ابهامات با این اسناد برطرف می‌شود. بنابراین سه‌شنبه جلسه‌ای در تهران و در دفتر الماسی رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: به معمایی گفتم که من حاضرم هر جای ایران که بگوید برای ارائه توضیحات بیایم زیرا خیالم بابت مدیریتی که در ملوان انجام داده‌ا‌م راحت است. مردم هم در انزلی همواره به من لطف داشته و دارند. محبت‌های آنها و برخوردهای گرم آنها را هیچ وقت فراموش نمی‌کنم.

درودگر با اشاره به واگذاری سهام باشگاه ملوان گفت: شنیده‌ام که سهام ملوان در حال واگذاری است و از این بابت خوشحالم و اگر بتوانم در این راه کمکی بکنم دریغ نخواهم کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مجید   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳  

  حاج صادق میدونه دوستداریم میترسه بیای انزلی,اقایه ترسو نترس ما فقط میگیم تورو ایراندوستو نمیخوایم,عشق حاج صادقو پاشینکورو با اسکوچیچ قهرمانو

 2. محمد   اردیبهشت ۳, ۱۳۹۳  

  ملوان خود هدف است نه ابزار و وسيله!!
  ريشه فوتبال ملوان به ميزان اقليم جغرافيايي استان گيلان وسعت دارد و اين كهن فوتبال ايران به منابع انساني ريشه داري احتياج دارد كه ديدگاهي چند وجهي داشته باشد، ساختار منابع انساني فوتبال ملوان پيشقراول اين مجموعه كهن هستند كه اگر نگاهي فراتر از فوتبال نداشته باشند و تاريخ، فرهنگ،اقتصاد و خصوصيات ذاتي ، رواني و رفتاري اين خطه پر تاريخ را ندانند قاعدتأ نميتوانند آنچه شايسته و بايسته اين اقليم جغرافيايي ايران زمين است را به منصه ظهور برسانند .دور تسلسل وار صعود تدريجي و سقوط تدريجي را دفعتأ تجربه كرده ايم و به عبارتي شيب حركت تيم فوتبال ملوان همواره در يك حركت رو به جلو قابل قبول نبوده است ، اما نكته اينجاست كه ملوان خود هدف است ، ابزار و وسيله نيست كه بخواهند از آن براي رسيدن به مقصود خويش استفاده كنند ، وقتي آنچه خود هدف باشد بايد همه موضوعات پيراموني در راستاي آن هدف ،وسيله باشند!
  ملوان نه تنهابراي مردمان پرشور انزلي بلكه براي آحاد جامعه ايران تبديل به ياد و خاطره شيريني شده است ، گذشته و حال و آينده ملوان در گوشه اي از ذهن اكثريت جامعه ورزشي ايران سكني دارد.روا نيست چنين موهبت همگاني دست به دست يك سري خطوط دايره وار منقطع كه نه قطري و نه شعاعي دارند تقسيم بندي شود!
  ملوان يك تاريخ است، تاريخي كه پيدا و پنهان آن ثبت و ضبط شده است و ميتوان با مطالعه ي برگ برگ اين تاريخ ، ديكته اي بدون غلط را نوشت ، اينكه يك گام به جلو و چندين گام به عقب برداشته شود مورد پسند عاشقان اين خطه پر افتخار نيست . فوتبال ملوان حرف حسابي است كه همواره در فوتبال كشور به دليل عدم درك عناصر تصميم ساز و تصميم گير آن زبان در كام فرو بسته است و در عين پر حرارت بودنش از سردي غربت خويش در خويش يخ زده زده است ، اين يخ را بايد آب كنيم تا ملواني هميشه جاري داشته باشيم ، نه براي انزلي و نه براي گيلان بلكه براي جاي جاي ايران زمين ..ادامه دارد
  ((محمد پيشگاه, آسيب شناس اجتماعي ورزشي))


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب