درودگر : مردم انزلی بین من و پژمان قضاوت کنند

پژمان نوری با استقلال قرارداد بست . درست زمانی که مشغول صحبت با صادق درودگر بودیم ، حرف های او روی خروجی یک خبرگزاری آمد که « درودگر زیاد دروغ می گوید ! »

درودگر

آقای درودگر مگر تا دیروز نمی گفتید که پژمان می ماند و مشکلی ندارد ؟

باور کنید نمی دانم چه شد ، پژمان گفت برای خرید ماشین به تهران می رود و بعد خبر آمد با استقلال قرارداد بسته …

شما دیروز گفتید به او 700 میلیون پیشنهاد داده اید ، به علاوه ی چک 150 میلیونی بایت تسویه حساب سال قبل .

اصل ماجرا این بود ، روز دهم خرداد ماه در جشن تولد یکی از همکاران باشگاه که در ویلای خود پژمان با حضور سرمربی تیم ، او با رقم 700 میلیون موافقت کرد و قراردادش را امضا کرد اما نزد خودش نگه داشت و قرار شد به امارات برود و تا برگردد ما پول فصل قبلش را هم تهیه کرده و پس از دریافت آن 150 میلیون ، بیاید در هیات فوتبال و قراردادش را تمدید کند . به همین دلیل من همیشه می گفتم که او می ماند .

بعد خبر رسید چک 150 میلیونی برگشت خورد !

من گفتم تا پژمان از امارات برگردد پول را جور می کنم الان این آقا « بسیمی » مدیر امور مالی باشگاه است ، گوش کن ( بسیمی گوشی را گرفته و توضیح می دهد که روز یک شنبه 150 میلیون پول نقد آماده کردیم و با پژمان تماس گرفته تا بیاید و پولش را بگیرد اما او جواب نداده )

پژمان شما را دروغگو خطاب کرده است !

هنوز تمی توانم و نمی خواهم باور کنم که پژمان چنین حرفی را زده است . راست می گویند شناخت آدم ها از خالی کردن دریا با فنجان سخت تر است .

شما که می دانستید استقلال به او پیشنهاد داده ، شک نکردید ؟

بله ، خودم به او گفتم می خواهی جای اشجاری بروی و از استقلال به تیم ملی برگردی اما در ملوان هم می توانی . او قسم خورد می رود ماشین بخرد !

توضیح یا حرف دیگری در این مورد ندارید ؟

من به خاطر مردم انزلی و این که پژمان را دوست دارند ، حاضر شدم هر کاری بکنم ، به او گفتم مردم تو را دوست دارند و به خاطر ملوان باید بمانی ، حتی با قرارداد کمتر از جای دیگر ، خودش پارسال نزد هدایتی گفت حاضر است با 400 میلیون در ملوان بماند و سال قبل 750 میلیون به او دادیم . حالا دیگر مردم انزلی می دانند که هم پژمان را می شناسند و هم مرا .

داستان رافخایی به کجا رسید ؟

پیشنهاد 500 میلیونی دادیم و قرار است امروز هم صحبت کنیم .

و عزت اللهی ؟

هر کس او را می خواهد ، دو میلیارد بدهد ، نه یک ریال کمتر !

11 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.