امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۴:۱۹:۵۱ - دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر : فوتسال ما به فینال می رسد
صادق درودگر در خصوص قرعه‌کشي جام‌جهاني و هم‌گروهي ايران با اسپانيا، پاناما و مراکش عنوان کرد: قرعه بسيار مناسبي نصيب ايران شده و قطعاً توانايي حضور تا فينال مسابقات را داريم. سال سرنوشت‌سازي براي فوتسال ايران است، البته در اين راه مشکلاتي سر راه است که کار را با دشواري روبه‌رو مي‌کند. بايد با مشکلات […]

صادق درودگر در خصوص قرعه‌کشي جام‌جهاني و هم‌گروهي ايران با اسپانيا، پاناما و مراکش عنوان کرد: قرعه بسيار مناسبي نصيب ايران شده و قطعاً توانايي حضور تا فينال مسابقات را داريم. سال سرنوشت‌سازي براي فوتسال ايران است، البته در اين راه مشکلاتي سر راه است که کار را با دشواري روبه‌رو مي‌کند. بايد با مشکلات به صورت منطقي برخورد شود. زمان مناسبي براي برخوردهاي شخصي نيست. بايد همه دست به دست هم بدهيم تا بتوانيم به آنچه که شايسته آن هستيم دست يابيم ، افراد زيادي زحمت کشيده‌اند تا فوتسال به اين رتبه و درجه برسد. نبايد کاري کنيم که در آينده افسوس بخوريم. نياز داريم با توجه به اينکه فوتسال آوردگاه جهاني براي کسب اعتبار است آن را تقويت ببخشيم تا به موفقيت برسيم. نبايد کاري انجام دهيم که افراد دفع شوند. هيچ‌گاه از راه درگيري و دشمني نمي‌توان به موفقيت دست يافت. بايد به بزرگان فوتسال احترام بگذاريم. حيدريان پاک‌ترين، سالم‌ترين و پرافتخارترين بازيکن فوتسال است، نبايد اجازه دهيم اينگونه با او برخورد کنند. شمسايي و نظري هم همين‌طور. اين مسائل به نفع فوتسال نيست. بايد با اتحاد و همدلي اين مشکلات را برطرف کرد.وي درباره انتقادهاي شمسايي از صانعي سرمربي تيم ملي گفت: هر بازيکني آستانه تحمل دارد. نبايد درباره يک نفر آنقدر صحبت شود که بازيکن بخواهد به آن جواب بدهد. درباره شمسايي کم‌لطفي شده و علت اين امر را نمي‌دانم. وظيفه رئيس کميته فوتسال است که بازيکنان را به هم نزديک کند تا بتوانيم تيم پرقدرتي را راهي مسابقات کنيم. بايد با اين مسائل پدرانه برخورد شود.

درودگر افزود : ‌خواهش مي‌کنم ترابيان و صانعي کمک کنند تا تيم پرقدرتي را راهي جام جهاني کنيم و نگذاريم حواشي به وجود آمده در فوتسال لطمه به تيم ملي بزند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب