امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
19:32:09 - سه‌شنبه 28 ژانویه 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر: دستمزد اسکوچيچ 120 هزار دلار است
صادق درودگر گفت: دستمزد دراگان اسکوچيچ براي اين فصل 120 هزار دلار است که يکي از مربيان ايراني اين دستمزد را توهين به خودش تلقي کرد. صادق درودگر درباره اظهاراتي که اردشير پورنعمت عليه اسکوچيچ انجام داده و او را شايسته حضور در تيم ملوان ندانسته گفت: پورنعمت يکي از افراد زحمتکش براي فوتبال است […]

صادق درودگرصادق درودگر گفت: دستمزد دراگان اسکوچيچ براي اين فصل 120 هزار دلار است که يکي از مربيان ايراني اين دستمزد را توهين به خودش تلقي کرد.

صادق درودگر درباره اظهاراتي که اردشير پورنعمت عليه اسکوچيچ انجام داده و او را شايسته حضور در تيم ملوان ندانسته گفت: پورنعمت يکي از افراد زحمتکش براي فوتبال است که سالها در فوتبال بوده و در مقطع زماني هم مديريت باشگاه ملوان را برعهده داشته است اما ظاهراً ايشان به خاطر برخي صحبت‌هاي دراگان نارحت شده بودند که اين حرف‌ها را زده بودند اما سرمربي ملوان قصد توهين به پورنعمت رانداشته و فقط گفته است درست نيست که از فردي که در فوتبال ما فعاليت ندارد و در کشوري فعاليت مي‌کند در مورد من نظرخواهي شود.دراگان فرد محترمي است و هيچگاه به کسي توهين نمي‌کند.
به گزارش فارس،وي ادامه داد: پورنعمت که خودش يک انزلي‌چي است و مطمناً دوست دارد ملوان موفق شود قطعاً دلش براي ملوان مي‌سوزد اما به ايشان مي‌گويم قبل از آنکه اسکوچيچ را به ملوان بياورم مي‌خواستم برند کراوس را بياورم مربي‌اي که در داماش حضور داشت اما وقتي با ايران‌دوست همفکري کردم او گفت که اين مربي موفقيتي نداشته است ضمن اينکه دستمزدي هم که خواسته بود خيلي بالا بود و ما با او چک و چانه زديم تا مبلغ پائين‌تري را از ما بگيرد اما بعد از آنکه ايراندوست اين صحبت‌ها را کرد به سراغ مربيان ديگر رفتم.
مديرعامل سابق ملوان تصريح کرد: 20 رزومه کاري از 20 مربي به دستم رسيد که در بين آنها اسکوچيچ يک رزومه عالي داشت، او 5 مقام قهرماني در کارنامه‌اش بود و يک تيم در خطر سقوط را مانع از سقوطش شده بود و همان تيم را به مقام قهرماني حذفي رسانده بود. تداوم موفقيت‌هاي او نشان مي‌دهد که موفقيت‌هاي او شانسي نبوده است.
درودگر در مورد اينکه اسکوچيچ گفته دستمزد يک سال من در ملوان به اندازه 40 روز کار در النصر عربستان بود، گفت: ما در اين فصل با او قرارداد 120هزار دلاري بستيم که رقم بسيار پائيني بود و واقعيت اين است که من از شرايطي که دراگان داشت از نظر مالي سوءاستفاده کردم. او پليپ روده داشت و عمل کرده بود و دوره نقاهت را مي‌گذراند در هر حال من او را با اين رقم پائين به ملوان آوردم رقمي که يکي از مربيان شاغل در ليگ برتر که اکنون دستيار مربي است آن را توهين به خود تلقي کرد و من قبل از حضور اسکوچيچ به او پيشنهاد سرمربي‌گري ملوان را دادم اما او دستمزد 200ميليون توماني را توهين دانست و گفت اين رقم در شأن من نيست، ليگ‌هاي دسته اول مبالغ بالاتر از اين را به من مي‌دهد.
وي افزود: در هر حال اکنون از همه ملواني‌ها مي‌خواهم که تمرکز خود را بر روي ملوان بگذارند و همه انزلي‌چي‌ها به اين تيم کمک کنند. پورنعمت هم يک فرد تحصيل‌کرده است و قطعاً مي‌خواهد که ملوان موفق شود. من هم آرزويم موفقيت ملوان است و دوست دارم مسير رشدو پيشرفتي را که من در ملوان شروع کردم ادامه داشته باشد.
درودگر در مورد اينکه اسکوچيچ فصل بعد در ملوان مي‌ماند يا نه،‌گفت: بهتر است در اين زمينه صحبت نکنم چون من هر حرفي بزنم ممکن است تعبير ديگري از آن شود و شايد همکاران محجوب برنامه‌هاي خودشان را داشته باشند و صحبت‌هاي من به برنامه‌هاي آنها لطمه بزند ولي من همواره براي ملوان آرزوي موفقيت مي‌کنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. نرگس ملوانی   ژانویه 28, 2014  

  اسکوچیچ به فوتیال انزلی و مولان خدمت کرد ام همیشه مدیون اون هستیم.
  نباید راجب ایشون این جوری صحبت بشه.

 2. naeim   ژانویه 28, 2014  

  حاجي فقط درودگر

 3. امیر   ژانویه 29, 2014  

  بی احترامی به مردم انزلی در سایت هواداری تراکتور

  http://tractorspor.net/?p=1504

  این همه احترام بهشون گذاشتیم دست آخر این طوری تو سایتشون علیه ما کامنت میذارن

 4. sari   ژانویه 29, 2014  

  بزرگي ملوان . بخاطر بزرگاني بوده هميشه در كنار ملوان بوده .هستند وخواهند بود مثل مدير .مالك .بازيكن وحتي هواداران وليدرها. از آقاي درودگر .اقايان هدايتي .ممي احمد زاده .اقاي پور نعمت وصالح نيا .ويابازيكنان نصرت .ايراندوستوووووووواگر به صحبت هاي اقاي درودگر وحتي ديگران توجه كرده باشيم .حدف همه پشت ملوان وحمايت كردن از ملوان وجوانا مي باشد. چه افرادي كه در راس كار هستند وچه افرادي كه راس كار نيستند. همه ماها بايد حرمت همديگر را داشته باشيم .وبه همديگر احترام بگذاريم عجولانه وسريع تصميم نگيريم .زيرا حدف همه يكي مي باشد. ولي فرمول ونظر وطز .هركدام يكي مي باش. چه آقاي اسكوچيچ كه فرسنگ هاي دور خانواده وزندگي خود را رها ويا اقاي درودگر هم همينطور وهمچنين اقاي محجوب ها وهمچنين اقاي اردشير ويا بهمن ها وفرهاد ها اينها هم مشكلات خاص خودشان را دارنند .اگر بد ويا خوب باشد هميشه در تير راس هوادران وهمديگر مي باشند. .باگر واقعا ملوان وجوانان خودمان را دوست داريم بايد كمي كذشت ومردانگي داشته باشيم .وپلهاي پشت سر مان را هيج وقت خراب نكنيم .شايد روزي دوباره محتاج همديگر باشيم . وكاري نكنيم بخاطر اشتباهات .جرئي عذاب وجدان داشته باشيم. .مثال شايد بخاطر مشكلات ويا به دلايلي .بدون اينكه مقصري معلوم شود. آقاي معجوب اقاي .درودگر ويا آقاي بهمن صالح نيا ويا فرهاد ونصرت ووو وبخصوص آقاي اسكوچيچ در كنارما نباشند وتصميم به رفتن بگيرد مثل پاشيكوويا پژمان نوري كه همه دوست اش داشتند.. خلاصه يك نفر را بايد در كنار باشگاه ويا در كنار تيم بگذاريم. ..((((كوه به كوه نمي رسد .ولي آدم به آدم چرا )))9

 5. abai   ژانویه 30, 2014  

  سلام آبایان
  تو را من چشم در راهم …
  با این حال
  دوست ندارم علاقه ما به شما باعث گذاشتن شرط، پیش روی آقای محجوب بشه


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب