درودگر در 90 دیشب

حاشيه‌هاي پيش از ديدار پرسپوليس با ملوان پخش شد و نيز صحبت‌هاي سعيد شيريني سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس در انتقاد به مسئولان باشگاه ملوان پخش شد که معتقد بود آنها با صحبت‌هاي خود پيش از مسابقه و اهداي هديه به مهدي مهدوي کيا عليه پرسپوليس جنگ رواني راه انداخته و اقدام غير حرفه‌اي انجام دادند.

در واکنش به پخش اين گزارش صادق درودگر، مدير عامل باشگاه ملوان روي خط برنامه آمد و با انتقاد شديد از سرپرست باشگاه پرسپوليس و مدير عامل اين تيم، گفت:

 آدم‌هايي که در زندگي‌شان فقط برخورد فيزيکي را ياد گرفته‌اند و با کار فرهنگي بيگانه اند وقتي از کسي تقدير مي‌شود ناراحت مي‌شوند چون خودشان اين کار را بلد نيستند. و همچنین بايد از آقاي هدايتي تشکر کنيم که در فوتبال هزينه مي‌کند و نيز به هر کس که براي کشور افتخار آفريني مي‌کند و در رقابت‌هاي المپيک مدال کسب مي‌کند هديه مي‌دهد.

عادل فردوسی پور در واکنش به اين صحبت درودگر از او پرسيد که آقاي هدايتي چرا به جاي هديه دادن به بازيکنان تيم‌هاي ديگر و رشته‌هاي ديگر پول طلبکاران باشگاه استيل آذين را نمي‌دهد ؟

در ادامه اين صحبت‌ها تعداد زيادي از بازيکنان و کادر فني سابق استيل آذين که از اين باشگاه طلب داشتند با برنامه تماس گرفتند و اعلام کردند که طلبشان هنوز وصول نشده است. يکي از اين افراد هومن افاضلي بود که گفت: من هرگاه از جايي بيرون مي‌روم ديگر درباره‌اش صحبت نمي‌کنم اما حالا مجبورم که درباره استيل آذين حرف بزنم. ماشالله آقاي هدايتي زورش زياد است ولي من يک مربي معمولي‌ام. قرارداد من با اين تيم 150 ميليون تمان بود که کميته انضباطي راي داد که حق و حقوقم تا زماني که در اين تيم بوده‌ام پرداخت شود ولي متاسفانه چنين اتفاقي رخ نداد.

و در ادامه درودگر گفت :

من مدیر عامل باشگاه ملوان هستم نه استیل آذین که شما از من پولتونو می خواین ، ولی برای عموم این را توضیح می دهدکه همه متوجه شوند،آقای افاضلی رای هنوز نیامده شما چطور میگویید ما باید به شما پول بدهیم ؟

و همچنین دروگر با یک مثال حرفی برای گفتن نگذاشت که گفت :

چند وقت پیش به یک موبایل فروشی رفتم و خواستم یک موبایل بخرم ، فروشنده گفت شما آقای درودگر هستید ! گفتم بله ، گفت من یک چک 2 میلیاردی از آقای هدایتی دارم منم گفتم برو بزای من بیار تا نقدش کنم که هنوزم که هنوز نیامده ! آقای فردوسی مگر هرکی به شما زنگ می زنه و میگه من طلب کارم شما بدون دلیل و سند باید بر روی یک رسانه ملی آن را پخش کنید ؟  

10 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.