امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۲:۱۹:۵۸ - دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درودگر: برخي به دنبال اهداف خود هستند
صادق درودگر پس از شکست يک بر صفر ملوان مقابل پرسپوليس، عنوان کرد: به نظرم ترکيب امروز به صورتي بسته نشده بود که جسورانه باشد، نمي‌خواهم به مسائل فني دخالت کنم اما واقعيت اين است که مي‌توانستيم امروز برنده بازي باشيم. پرسپوليس چيزي براي گفتن نداشت، ما خودمان خوب کار نکرديم، مي‌توانستيم پرسپوليس را شکست […]

صادق درودگر پس از شکست يک بر صفر ملوان مقابل پرسپوليس، عنوان کرد: به نظرم ترکيب امروز به صورتي بسته نشده بود که جسورانه باشد، نمي‌خواهم به مسائل فني دخالت کنم اما واقعيت اين است که مي‌توانستيم امروز برنده بازي باشيم. پرسپوليس چيزي براي گفتن نداشت، ما خودمان خوب کار نکرديم، مي‌توانستيم پرسپوليس را شکست دهيم اما از اين فرصت استفاده نکرديم.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سوال که آيا آن مواردي که در ابتداي فصل براي ملوان در نظر گرفته بود تحقق يافته، خاطرنشان کرد: خير، تحقق پيدا نکرده، عواملي که مي‌توانستند به تيم کمک کنند در کنار تيم نبودند. يکي از مشکلاتم اين بود که خودم بايد در نيم‌فصل کميته فني را تشکيل مي‌دادم. اين تصميم جسورانه را نگرفتم. هدايتي کمک‌هاي مالي انجام داد، اما پس از نيم‌فصل اين موضوع به خاطر مشکلات اقتصادي کم‌رنگ‌تر شد.

مديرعامل باشگاه ملوان يادآور شد: هدايتي آنطور که خودش دلش مي‌خواست و آنطور که ما مي‌خواستيم به باشگاه کمک نکرد. تنها کساني که تلاش زيادي کردند هواداران و بازيکنان بودند.

درودگر افزود: بازيکنان در تمرينات با قدرت شرکت کردند و هيچ تحصن و اعتراضي انجام ندادند، آن هم به عشق مردم شهرشان.

وي در مورد اينکه برخي مسائلي که درباره پرداخت پول هتل مطرح شده، تصريح کرد: ما از هفته قبل پول هتل را واريز کرده بوديم و هيچ مشکلي در اين زمينه وجود ندارد، رسيد آن هم در ماشينم وجود دارد، امروز فقط 400 هزار تومان براي هتل پرداخت کردم.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به برخي عناصري که نمي‌خواهند تيم نتيجه بگيرد، گفت: بايد دنبال عناصري بود که دنبال لطمه به زدن به تيم هستند، امروز تيم دريادلان بازي داشته که به علت نبود دو آمبولانس نتيجه 3 بر صفر اعلام شده، بايد ديد چه کساني هستند که به ملوان يا ارتش و اين شهر خيانت مي‌کنند.

وي ادامه داد: شش ماه تيم تلاش کرده، سرانجام به علت نبود دو آمبولانس بازي 3 بر صفر بازنده اعلام مي‌شود. بايد ديد چه کساني آمبولانس نفرستادند. همان کساني که روزي امتياز ملوان را از منطقه آزاد گرفتند و عنوان کردند که قصد تيم‌داري دارند و مي‌خواستند تيم را درست کنند، اينگونه نبود آنها قصد داشتند تيم را خراب کنند.

وي درباره اينکه آيا در ملوان باقي خواهد ماند، گفت: من عاشق مردم، ملوان هستم در هر شرايطي که باشد و حتي اگر مسئوليت نداشته باشم با افتخار مي‌ايستم و در کنار تيم براي موفقيت آن تلاش مي‌کنم. فقط نبايد از يک سري افراد خاص در باشگاه استفاده کرد بايد از پيشکسوتان و هواداران استان هم‌فکري شود. چرا فقط از يک سري افراد خاص استفاده مي‌شود. تعدادي فکر مي‌کنند ملوان خانه شخصي خودشان است و بايد دستشان از اين موضوع کوتاه شود. از بازيکنان جوان بايد استفاده شود نه اينکه فقط از يکسري افراد خاص.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. محسن اسماییلی   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲  

    آقای درورگرمدیرمردمی وبامرام تیم محبوب ملوان،دوستت داریم،حق باشماست،حداقل میشداین بازی راباتساوی بپایان برد،پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن نداشت وفقط فکروذکرش بازی باسپاهان بود،بزرگمردبه فکرآینده ملوان باش وکمک کن ملوانی رویایی باشیم وبدورازهرحاشیه وجنجال وبزرگنمایی


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب