درودگر: آقای نوری چه دروغی به تو گفته‌ام؟/پارسال با ۷۵۰ میلیون در ملوان بازی کردی

پژمان گفت برای خرید ماشین به تهران بروم
درودگر: آقای نوری چه دروغی به تو گفته‌ام؟/پارسال با ۷۵۰ میلیون در ملوان بازی کردی

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: آقای نوری من چه دروغی به تو گفته‌ام تو دوست داشتی به استقلال بروی تا به تیم ملی برسی.
خبرگزاری فارس: درودگر: آقای نوری چه دروغی به تو گفته‌ام؟/پارسال با ۷۵۰ میلیون در ملوان بازی کردی
صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اظهارات پژمان نوری مبنی بر اینکه مدیرعامل باشگاه ملوان دروغ زیاد می‌گوید، گفت: هنوز هم دلم می‌خواهد که این حرفها را پژمان نوری نزده باشد می‌خواهم به خودم بقبولانم که نوری این حرفها را نزده، باور نمی‌کنم که نوری چنین صحبت‌هایی را کرده باشد اما واقعاً درست گفته‌اند که شناختن آدمها از خالی کردن آب دریا با فنجان سخت‌تر است.

وی ادامه داد: من و پژمان نوری با هم نان و نمک خورده‌ایم، در دهم خردادماه امسال در جشن تولد اسکندری یکی از همکاران باشگاه ملوان و در ویلای پژمان نوری و در حضور دراگان سرمربی ملوان ، قرار داد را امضاء کردیم و نوری گفت «تا چک 150 میلیون‌تومانی من نقد نشد این قرارداد پیش من می‌ماند»، آن چک برای شرکت حسین هدایتی بود تا این که 2 روز پیش به او پیغام دادیم چک و قرارداد را بیاور و 150 میلیون تومان پولت را بگیر اما این کار را نکرد و من دیروز او را در فرودگاه دیدم که نوری به من گفت «می‌خواهم به تهران بروم تا ماشین بخرم» به او گفتم بیا پولت را بگیر ، می‌روم با یکی از دوستانم ماشین بخرم و برگردم.

مدیرعامل باشگاه ملوان افزود: به پژمان نوری گفتم می‌دانم می‌خواهی به استقلال بروی و به جای حسن اشجاری در دفاع چپ این تیم بازی کنی و به تیم ملی دعوت شوی و در جام جهانی حضور داشته باشی اما تو نسبت به مردم انزلی دینی به گردن داری ، حتی به او گفتم 20 درصد قرارداد 700 میلیون تومانی‌ را پیشاپیش به تو می‌دهم ولی به استقلال نرو اما او قسم خورد و گفت می‌خواهم بروم ماشین بخرم.

درودگر با اشاره به مصاحبه پژمان نوری عنوان کرد: آقای نوری من چه دروغی به تو گفتم؟ حتی اگر بجای قرارداد 700 میلیونی به تو پیشنهاد قرارداد 800 میلیونی هم می‌دادم بخاطر مردم انزلی باید در ملوان می‌ماندی ، سال گذشته من هیچ تعهد مالی به باشگاه ملوان نداشتم و حسین هدایتی مالک باشگاه بود.

وی افزود: پارسال با خود پژمان نوری و مازیار زارع و ساعت یک نصفه‌شب بعد از بازی ایران و قطر پیش هدایتی رفتیم و از او خواهش کردیم که بیاید و ملوان را تحویل بگیرد، در همان زمان نوری گفت که حاضر است با 400 میلیون تومان برای باشگاه بازی کنم اما فصل گذشته هم قرارداد 750 میلیون تومانی بست.

وی تصریح کرد: مردم انزلی هم پژمان نوری را می‌شناسند و هم من را ، بهتر بود نوری می‌گفت درودگر نتوانست پول من را جور کند و من رفتم ، نوری که در فصول گذشته هم برای پرسپولیس و هم برای پگاه و داماش رشت هم بازی کرده بود.

20 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.