دایی : برد حق ما بود اما باختیم

شما شاهد بوديد که ما هم در نيمه اول و هم در نيمه دوم بهتر از ملوان کار کرديم. آنها در نيمه اول تنها يک شوت زدند و در نيمه دوم يک ضد حمله به دست آوردند که آن هم در اثر اشتباه ما بود. در بقيه دقايق بازي در دست ما بود و موقعيت‌هاي خوبي هم به دست آورديم اما استفاده نشد. ما روزي که شايسته سه امتياز بوديم پيروز نشديم. اين يکي از بهترين بازي‌هايي بود که راه آهن انجام داد اما فوتبال همين است. وقتي توپي را گل نمي‌کنيم يک شوت مي‌آيد و سه امتياز را از دست مي‌دهيم. به همين راحتي.  ما مجتبي شيري و عباس‌فرد را به دليل مصدوميت در اين بازي در اختيار نداشتيم. باز هم مي‌گويم که امروز ما فوتبال خوبي بازي کرديم. با دروازه‌بان آن‌ها تک به تک شديم. آن‌ها توپ را از دروازه درآوردند اما فوتبال همين است، اگر گل نزني پيروز نمي‌شوي. کل بازي در اختيار ما بود. من از فوتبالي که بازيکنانم انجام دادند راضي‌ام و از آن‌ها تشکر مي‌کنم و مي‌گويم که دست‌شان درد نکند اما به هيچ وجه از نتيجه بازي راضي نيستم. ما در اين بازي حتي نبايد مساوي مي‌کرديم و تنها شايسته پيروزي بوديم.

دايي درباره عملکرد داور و همچنين تذکر‌هايي که به بازيکنانش مي‌داد تا به داور اعتراض نکنند گفت: اگر داور کار خودش را انجام دهد، ما با او کاري نداريم. اما از شما يک سوال دارم. ملواني‌ها در نيمه دوم به زمين مي‌افتادند و چند تعويض هم انجام شد. اما چرا سه دقيقه وقت اضافه را گرفتند؟ داور حداقل بايد 7-8 دقيقه وقت اضافه مي‌گرفت. دروازه‌بان ملوان چند بار زمين خورد؟ بازيکنان ملوان پاي‌شان را مي‌گرفتند و تعويض‌هاي زيادي انجام شد. مگر مي‌شود سه دقيقه وقت تلف شده باشد؟ من به شما قول مي‌دهم که نيمه دوم بالاي 6 -7 دقيقه وقت اضافه داشت که داور از آن به راحتي گذشت.

وي همچنين درباره صحبت خبرنگاري که مي‌گفت مظفري‌زاده در بازي پرسپوليس و سپاهان 7 دقيقه وقت اضافه گرفت و از آن به بعد ديگر چنين کاري نکرد، افزود: هر بازي شرايط خودش را دارد. يعني مظفري‌زاده چون در يک بازي 7 دقيقه گرفته نبايد امروز وقت اضافه مي‌گرفت؟ امروز اولين باري بود که مي‌ديدم بازيکنان ملوان خودشان را بيش از حد زمين مي‌اندازند. من در طول مربي‌گري‌ام چنين موردي را نديده بودم اما آن‌ها در نيمه دوم خودشان را زمين مي‌انداختند. با اين حال ما نمي‌توانيم به ديگران ايراد بگيريم و اول بايد خودمان را اصلاح کنيم.

دايي همچنين درباره تاکتيک ملوان که بيشتر روي ضد حملات بود، تصريح کرد: اين نظر سرمربي آن هاست و من نمي‌توانم راجع به تاکتيک آقاي احمدزاده صحبت کنم. به هر حال آن‌ها با اين تاکتيک به پيروزي رسيدند اما در نيمه دوم تنها يک شوت داشتند و اصلا نديدم که دروازه‌بان ما يک شيرجه برود،‌ توپي بگيرد و کاري انجام دهد و در طول بازي بيکار بود. به هر حال اين فوتبال است. هر کسي يک تاکتيکي دارد. ما امروز باختيم با وجود اينکه شايسته سه امتياز بوديم. آن‌ها از ما حرفه‌اي‌تر بودند. در فوتبال هم نتيجه مهم است.

سرمربي راه آهن در ادامه درباره درخشش دروازه‌بان ملوان تاکيد کرد: ما توپ‌هايمان را بد زديم مطمئنا اگر توپ‌ها را درست مي‌زديم به گل مي‌رسيديم. در نيمه اول کعبي در دو قدمي دروازه و در بقيه دقايق نيز بازيکنان روي سانترها به راحتي موقعيت از دست دادند. با اين حال دروازه‌بان ملوان کار خودش را انجام داد و ما شانس نداشتيم که گل بزنيم. حسني صفت امروز بهترين بازيکن زمين بود.

دايي در پايان درباره برگزار نشدن جام حذفي گفت: بگذاريد به کارمان برسيم. من ديگر نمي‌خواهم راجع به اين مسائل اظهار نظر کنم.