بازی بزرگی را در انزلی بردیم/ زندان نبودم که با حکم شبانه آزاد شوم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان گفت: بازی بزرگی را پس از 8 سال در انزلی بردیم.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فوتبال ملوان و پرسپولیس که با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد اظهار کرد: ما بازی را بد شروع نکردیم و حملاتی روی دروازه حریف داشتیم. فکر می‌کنم در موقع خوبی هم گل زدیم. ملوان پس از گل ما در یکی دو صحنه خطرساز ظاهر شد اما خوشبختانه به گل نرسید.

وی افزود: در نیمه دوم فرصت‌های بسیار خوب دیگری به دست آمد که ما می‌توانستیم گل‌هایمان را افزایش دهیم اما متاسفانه آن موقعیت‌ها از دست رفت. نهایتا خوشحالیم که یک بازی بزرگ را بردیم و سه امتیاز مهمی را به دست آوردیم. از تمامی بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تلاش و جنگندگی در میدان، توانستند چنین نتیجه‌ای را رقم بزنند.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه رفتار تماشاگران را در این مسابقه چطور دیدید گفت: خوشحالم بعد از 8 سال توانستیم ملوان را در انزلی شکست دهیم. من درباره هواداران و تماشاگران در انزلی حرف خاصی نمی‌توانم بگویم اما بسیاری از انزلی‌چی‌ها از نزدیکان و دوستان بسیار خوب من هستند. غفور جهانی یکی از آن‌هاست که او را بسیار دوست دارم.

دایی با بیان اینکه شرایط زمین ورزشگاه تختی انزلی اجازه نداد بازیکنانش بازی واقعی خودشان را به نمایش بگذارند گفت: پرسپولیس تغییرات متعددی در خط هافبک و بخش تهاجمی تیمش داشته است و برای همین احتیاج به زمان داشتیم تا بتوانیم هماهنگ‌تر شویم. اکنون تلفیق خوبی میان خطوط میانی و حمله ما صورت گرفته و بازیکنانم روی زمین به راحتی بازی خوبی انجام می‌دهند. اما متاسفانه شرایط زمین مسابقه امروز به بازیکنانم اجازه نداد بتوانند به نحو احسن بازی تکنیکی و تاکتیکی‌شان را به نمایش بگذارند. پرسپولیس روز به روز هماهنگ‌تر می‌شود. بازیکنانم به این درک رسیده‌اند که با یک اشتباه کوچک ممکن است نتیجه‌ای را واگذار کنیم و به دنبال آن سه چهار پله در جدول عقب بیفتیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.