امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
18:59:41 - یکشنبه 3 نوامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داور در دادن کارت به بازیکنان عجله کرد
 سرمربی تیم فجر شهید سپاسی با بیان اینکه روی اشتباهات فردی گل خوردیم، گفت: داور در دادن کارت به بازیکنان عجله کرد. به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنیم، محمود یاوری در کنفرانس خبری پس از شکست فجرسپاسی مقابل ملوان بندرانزلی در هفته پانزدهم لیگ‌برتر، اظهار کرد: ملوان بازی خوبی را انجام داد و […]

 سرمربی تیم فجر شهید سپاسی با بیان اینکه روی اشتباهات فردی گل خوردیم، گفت: داور در دادن کارت به بازیکنان عجله کرد.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنیم، محمود یاوری در کنفرانس خبری پس از شکست فجرسپاسی مقابل ملوان بندرانزلی در هفته پانزدهم لیگ‌برتر، اظهار کرد: ملوان بازی خوبی را انجام داد و به چهارمین پیروزی خود رسید.

وی با بیان اینکه فجر می‌توانست بهتر ظاهر شود، افزود: اخراج معدنچی در نیمه نخست بازی ضربه سختی به تیم فجر بود و انسجام تیمی‌امان را از دست دادیم.

سرمربی فجر سپاسی با بیان اینکه داور در صحنه اخراج از بازیکنمان دور بود، گفت: لغزندگی زمین سبب شد تا داور از صحنه‌ها عقب بماند ولی داور در دادن کارت‌ها عجله کرد و باید برای قضاوت در عملکرد داور فیل بازی را ببینیم.

یاوری با بیان اینکه در این دیدار شاهد دو نیمه متفاوت بودیم، خاطرنشان کرد: هر سه گل را از روی اشتباهات فردی دریافت کردیم ولی این چیزی از شایستگی ملوان کم نمی‌کند.

وی با تأکید بر پیشرفت فوتبال انزلی، تصریح کرد: زمانی در انزلی سه یا چهار خبرنگار در کنفرانس‌ها شرکت می‌کردند ولی امروز بیش از 17 تا 18 خبرنگار حاضر می‌شود.

سرمربی فجر سپاسی گفت: با اخطارهای پیاپی داور مسابقه، سه بازیکن فجر سه اخطاره شدند و بازی بعدی را از دست دادند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب