امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۵۶:۳۵ - پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
داوران بازی با سایپا همراه بیوگرافی
داوران بازی ملوان با سایپا اعلام شدند ، بر این اساس شاهین حاج بابایی ، رضا سخندان ، آرمان اسعدی و جواد شرفی و همچنین ناظرداوری ، حسین عسکری خواهد بود . شاهین حاج بابایی ، دراین فصل یک بار هم برای ملوان برای قضاوت به میدان نرفته ، همچنین وی در این فصل ۹ […]

داوران بازی ملوان با سایپا اعلام شدند ، بر این اساس شاهین حاج بابایی ، رضا سخندان ، آرمان اسعدی و جواد شرفی و همچنین ناظرداوری ، حسین عسکری خواهد بود .
شاهین حاج بابایی ، دراین فصل یک بار هم برای ملوان برای قضاوت به میدان نرفته ، همچنین وی در این فصل ۹ بار قضاوت کرده است که از ۳۱ کارت زرد و یک کارت قرمز استفاده کرده است .
شاهین حاجی بابایی از سال ۱۳۸۲ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۱) است. حاجی بابایی از سال ۱۳۷۸۲ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است.
حاجی بابایی در رشته کارشناسی حسابداری تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان کارشناس حسابداری و در رشته تخصصی اش فعالیت می کند.
همچنین وی در فصل ۹۰ برای ملوان بازی سایپا در انزلی را قضاوت کرد که یک پنالتی برای ملوان گرفت و یک پنالتی که _ بعدا معذرت خواهی کرد از مردم انزلی_ نگرفت ، که سرمربی آن وقت سایپا مجید صالح برای اولین بار به داور بازی در کنفرانس خبری حمله های شدیدی کرد و گفت  :

داور می خواست بازی را مساوی دربیاورد و در راهرو به داور اعتراض کردم داورها میخندن و میگوید اگر پنالتی دوم رم گرفته بودم دیگه حرف نمی زدی

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. sara   اسفند ۱۷, ۱۳۹۱  

  تمرینات تیم ملوان برای دیدار با تیم سایپای البرز ، از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۰۰ امروز (چهارشنبه) زیر نظر محمد احمدزاده در زمین ورزشی شهید نامجوی منطقه حسن رود بندرانزلی پیگیری شد .

  بر پایه این گزارش ، احمد آهی به علت انجام فیزیوتراپی غایب بود . سهیل رحمانی و شاهین ثاقبی دور زمین دویدند و محمد هادی (حسام) یعقوبی همراه تیم تمرین کرد .

  سهیل اصغرزاده فیاض ، مهیار زحمتکش و شایان کارگر به علت همراهی با تیم امید ملوان در تمرین حضور نداشتند.

  بازیکنان ملوان ابتدا دور زمین دویدند و با کار با توپ خود را گرم کردند . استارت های کوتاه و حفظ توپ ۹ در مقابل ۹ بخش های دیگر تمرین را تشکیل می داد .

  محمد صادق درودگر ، مدیر عامل باشگاه ملوان و امیر حاج رضایی از کارشناسان فوتبال کشور ، تمرین قوهای سپید ایران را به نظاره نشستند .

  اعضای تیم ملوان فردا صبح (پنج شنبه) راس ساعت ۹:۰۰ از فرودگاه سردار جنگل عازم تهران می شوند .

  ملوان هم اکنون با ۳۷ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس ) قرار دارد . سایپای البرز نیز با ۳۵ امتیاز رتبه دوازدهم را به خود اختصاص داده است .


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب