داوران بازی با سایپا همراه بیوگرافی

داوران بازی ملوان با سایپا اعلام شدند ، بر این اساس شاهین حاج بابایی ، رضا سخندان ، آرمان اسعدی و جواد شرفی و همچنین ناظرداوری ، حسین عسکری خواهد بود .
شاهین حاج بابایی ، دراین فصل یک بار هم برای ملوان برای قضاوت به میدان نرفته ، همچنین وی در این فصل ۹ بار قضاوت کرده است که از ۳۱ کارت زرد و یک کارت قرمز استفاده کرده است .
شاهین حاجی بابایی از سال ۱۳۸۲ در حال قضاوت در لیگ برتر بوده و آخرین درجه داوری اش ملی (۱۳۸۱) است. حاجی بابایی از سال ۱۳۷۸۲ که مدرک درجه ۳ خود را اخذ کرد فعالیت حرفه ایش را آغاز کرده است.
حاجی بابایی در رشته کارشناسی حسابداری تحصیل کرده است و در حال حاضر به عنوان کارشناس حسابداری و در رشته تخصصی اش فعالیت می کند.
همچنین وی در فصل ۹۰ برای ملوان بازی سایپا در انزلی را قضاوت کرد که یک پنالتی برای ملوان گرفت و یک پنالتی که _ بعدا معذرت خواهی کرد از مردم انزلی_ نگرفت ، که سرمربی آن وقت سایپا مجید صالح برای اولین بار به داور بازی در کنفرانس خبری حمله های شدیدی کرد و گفت  :

داور می خواست بازی را مساوی دربیاورد و در راهرو به داور اعتراض کردم داورها میخندن و میگوید اگر پنالتی دوم رم گرفته بودم دیگه حرف نمی زدی

 
یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.