امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
20:35:43 - جمعه 15 فوریه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوش شانس و راضی هستم
حسين فرکي پس از تساوي 2 بر 2 برابر ملوان انزلي در نشست خبري اظهار داشت:  اول به بازيکنانم خسته نباشيد مي‌گويم و به خاطر يک امتياز اين بازي از بازيکنانم تشکر مي‌کنم. در روزي که خيلي خوب نبوديم مساوي کرديم. بازي مقابل ملوان در انزلي سخت است، در ورزشگاهي که تماشاگران از دقيقه اول […]

حسين فرکي پس از تساوي 2 بر 2 برابر ملوان انزلي در نشست خبري اظهار داشت:

 اول به بازيکنانم خسته نباشيد مي‌گويم و به خاطر يک امتياز اين بازي از بازيکنانم تشکر مي‌کنم. در روزي که خيلي خوب نبوديم مساوي کرديم. بازي مقابل ملوان در انزلي سخت است، در ورزشگاهي که تماشاگران از دقيقه اول تا 90 تيمشان را تشويق مي‌کنند. ملوان هم خوب بازي کرد اما در نهايت ما در ثانيه‌هاي آخر توانستيم گل مساوي را بزنيم و به هدفگذاري خودمان که همان 4 امتياز از 2 بازي است رسيديم.فرصت‌هاي گلزني روي 2 دروازه ايجاد شد، تماشاگران بازي زيبايي ديدند و از ديدن اين فوتبال پشيمان نيستند هرچند نتيجه بازي تماشاگران را ناراحت کرد.
من هم از عملکرد تيمم راضي نبودم چون ما پتانسيل بالاتري داريم. از دقيقه 30 به بعد دو سه بازيکن مصدوم داشتم و به اين فکر مي‌کردم که چطور تا دقيقه 90 اين بازي را اداره کنم. کار سختي بود. بازيکنان حوصله و تمرکز کردند. ملوان بازي خوبي انجام داد و تيم ما هم فشار زيادي را تحمل کرد. زماني که 2 بر 1 ملوان از ما پيش بود مي‌توانست بهتر عمل کند در نهايت بازيکنان ما اين اجازه را به آنها ندادند و در روزي که خيلي خوب نبوديم يک امتياز گرفتيم.

فرکي در مورد توهين دروازه‌بان ذخيره فولاد به تماشاگران بعد از به ثمر رسيدن گل مساوي در دقيقه 93 اظهار داشت:

 زماني که به عنوان اولين نفر به رختکن رفتم به اين بازيکن تذکر دادم. من به هيچ عنوان حرکت بازيکنان را مقابل تماشاگران قابل قبول نمي‌دانم البته تماشاگران هم بايد رعايت حال بازيکنان را بکنند. من زماني که فهميدم تماشاگران با دروازه‌بان ذخيره ما مشکل پيدا کردند در رختکن به او تذکر دادم و از طرف مجموعه فولاد و باشگاه و به سهم خودم از تماشاگران عذرخواهي مي‌کنم. مسائل فرهنگي براي ما مهم است ضمن اينکه تماشاگران و بازيکنان هم بايد مسائل فرهنگي را رعايت کنند. در مورد اين بازيکن هم تصميم لازم را مي‌گيرم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ممی زینتی از آلمان یک ملوان   فوریه 16, 2013  

  ءءء آقای حسین خان فرکی سرمربی محترم تیم فولاد اهواز خیلی خیلی امروز هم شما و هم تیمتون در برابر تیم فوتبال ملوانان بندرانزلی شانس میگویم آوردید و بازهم در دقیقا بازی جان سالم بدر بردید و بازی باخته ۲ بر ۱ را با مساوی در انزلی عوض کردید و به این میگوییم خوش اقبالی بسیار شیرین در دیار میرزا کوچک جنگی در دقیقه ۹۴ بازی بد تیم شما و بازی زیبای ملوانان بندرانزلی و پس مبارك شما و مردم شهر اهواز باشد … … … ءءء ءءء ءءء
  ءءء ایران ملوان جان ملوان ءءء

 2. هادی اهوازی   فوریه 18, 2013  

  به این نمیگن شانس میگن تا ثانیه های اخر بازی باید جنگید
  بهتون تبریک میگم به خاطر داشتن همچنین تیمی


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب