امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
۲۲:۲۰:۰۶ - شنبه ۹ مهر ۱۳۹۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خوش به حال كسي كه امروز طرفدار ملوان بود
حماسه شاگردان پورغلامي با آن باران عجيب و غريب، زير باران تند انزلي رقم خورد و آنها بدون ترس از ستارگان جذاب استقلال كمر راست كردند براي بچه‌هاي انزلي كه عاشق و دلباخته فوتبال‌اند، پيروزي در بازي امروز شيريني مضاعفي داشت. آنها كه چند هفته‌اي بود از تيم خوب پارسال بازي‌هاي خوبي نديده بودند كمي […]

حماسه شاگردان پورغلامي با آن باران عجيب و غريب، زير باران تند انزلي رقم خورد و آنها بدون ترس از ستارگان جذاب استقلال كمر راست كردند

براي بچه‌هاي انزلي كه عاشق و دلباخته فوتبال‌اند، پيروزي در بازي امروز شيريني مضاعفي داشت. آنها كه چند هفته‌اي بود از تيم خوب پارسال بازي‌هاي خوبي نديده بودند كمي با حالت قهر بخش زيادي از سكوهاي ورزشگاه را خالي گذاشتند.
البته اين يك واكنش نسبتا منطقي بود چرا كه شرايط استقلال و بازي‌هاي بسيار ضعيف ملوان در هفته‌هاي گذشته شرايط را به سمتي مي‌برد كه همه تصور مي‌كردند نتيجه‌اي جز شكست ملوان رقم نخواهد خورد اما حماسه شاگردان پورغلامي با آن باران عجيب و غريب، زير باران تند انزلي رقم خورد و آنها بدون ترس از ستارگان جذاب استقلال كم راست كردند. اين يك برد ويژه براي ملواني‌ها بود و آنها را از انتهاي جدول به اواسط جدول پرواز داد چيزي كه بعد از چند هفته جهنمي واقعا به تن انزلي‌چي‌ها گوشت شد!
از انزلي خبر مي‌رسد كه جشن‌هاي كوچكي در گوشه و كنار شهر باراني آغاز شده است. آنها دوباره به تيم خود مي‌بالند و به آن افتخار مي‌كنند. خوش به حال كسي كه امروز طرفدار ملوان بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب