خوشخوان: اخراج منتظري وپنالتي ملوان صحيح بود

حميد خوشخوان درباره قضاوت پرحرف و حديث سعيد مظفري زاده در بازي تيم‌هاي فوتبال استقلال و ملوان که منجر به اخراج پژمان منتظري، مدافع تيم استقلال و اعلام پنالتي به سود ملواني‌ها در نيمه دوم مسابقه شد، اظهار کرد: به رغم شرايط آب و هوايي بندرانزلي و بارش شديد باران که منجر به نامطلوب شدن وضعيت زمين بازي هم شده بود، سعيد مظفري‌زاده قضاوت خوب و بي‌نقصي در اين مسابقه داشت. صحنه‌هاي درگيري بازي متعدد بود اما مظفري‌زاده به درستي از عهده داوري برآمد.

وي درباره اخراج پژمان منتظري و اعلام پنالتي به سود ملوان نيز گفت: مظفري‌زاده به درستي خطاي منتظري را پنالتي اعلام کرد. بازيکن استقلال در محوطه جريمه بر روي پشت پاي مهاجم ملوان خطا کرد که هم اخراجش صحيح بود و هم پنالتي ملواني‌ها.

خوشخوان در پاسخ به اين سوال که آيا به نظر نمي‌رسيد مظفري‌زاده در دادن کارت زرد به بعضي از بازيکنان دو تيم مماشات مي‌کرد، گفت: يک داور علاوه بر کار قضاوت و اعلام خطاها در جريان يک مسابقه، وظيفه مديريت کردن بازي را هم بر عهده دارد. اگر قرار بود مظفري‌زاده در مواجهه با هر خطايي به بازيکن خاطي کارت زرد نشان مي‌داد شايد در انتهاي مسابقه بازيکني نمي‌ماند که از او اخطار نگرفته باشد. به هر شکل او روند برگزاري بازي و داوري آن را به خوبي مديريت کرد و اشتباه خاصي در کارش نديدم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.