خوب بودن من مهم نیست، بلکه مهم بهتر شدن ملوان است

به گزارش Malavan.ir محسن یوسفی در گفت‌وگو با تسنیم ، درباره نتایج ضعیف ملوان در این فصل عنوان کرد: داوری‌ها در این فصل به ملوان ضربه زده است. در دیدار مقابل فولادخوزستان داور می‌توانست در دقایق پایانی برای ملوان پنالتی بگیرد ولی این کار را نکرد.

وی با اشاره به مشکلات تیمش گفت: ملوان پیش از آغاز فصل 4،5 بازیکن خود را از دست داد و به جای آنها بازیکنانی جوان را به خدمت گرفت. این نفرات برای اینکه با تیم هماهنگ شوند، نیاز به زمان دارند. از نظر فنی نمایش بدی نداشته‌ایم ولی در بحث نتیجه‌‌گیری خوب عمل نکرده‌ایم.

هافبک تیم ملوان خاطرنشان کرد: هنوز اتفاق بدی برای ملوان نیفتاده است و می‌توانیم در ادامه بازی‌ها جبران مافات کنیم و نتایج خوبی بگیریم. بازی‌های زیادی از مسابقات لیگ باقی مانده و هنوز مشخص نیست چه تیمی برای فرار از سقوط به لیگ دسته اول در بحران قرار دارد. تیم‌هایی مثل راه‌آهن با وجود هزینه‌های زیادی که انجام داده‌اند هنوز نتیجه لازم را نگرفته‌اند ولی امیدوار هستند. حتی تیم مثل مس کرمان با وجود قرار گرفتن در انتهای جدول می‌تواند از این شرایط خارج شود و از حالا نمی‌توان گفت این تیم به لیگ دسته اول سقوط می‌کند.

یوسفی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان ملوان از سوی تماشاگران این تیم تحت فشار هستند، گفت: هواداران ملوان در دیدار با سایپا خیلی ما را اذیت کردند ولی در دیدار با فولاد تا پایان بازی تشویق‌مان کردند. به تماشاگران حق می‌دهیم که بابت نتایج نه چندان خوب‌ ملوان در خانه معترض باشند.

وی درباره سطح مربیگری دراگان اسکوچیچ سرمربی ملوان تصریح کرد: اسکوچیچ مربی خوبی است و همه بازیکنان او را دوست دارند اما وقتی تیمی نتیجه نگیرد بهترین مربی دنیا هم زیر سوال می‌رود. وقتی مورینیو به رئال مادرید رفت چقدر به خاطر نتایج نه چندان خوبش تحت فشار قرار داشت؟ در مجموع بازیکنان اسکوچیچ را خیلی قبول دارند.

هافبک ملوان در خصوص مشکلاتی مالی ملوان گفت: مشکل مالی در ملوان وجود دارد ولی نباید آن را بهانه کنیم و باید در ادامه مسابقات نتایج بهتری کسب کنیم.

یوسفی با اشاره به شرایط خود در تیم ملوان گفت: شرایط خوبی در تیم ملوان دارم ولی دوست دارم تیمم هم شرایط خوبی داشته باشد. خوب بودن من مهم نیست، بلکه مهم بهتر شدن ملوان است.

16 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.