امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
۲۳:۲۸:۳۶ - یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرهای کوتاه از کمیته انضباطی باشگاه ملوان
در چند روز گذشته مشکلاتی برای یکی از بازیکنان دوست داشتنی ملوان پیش آمده بود که امروز کمیته انضباطی  باشگاه ملوان تصمیمات خود را اتخاظ نمود. شرح کامل تصمیمات: مسوول فرهنگي باشگاه ملوان ضمن تاييد اين خبر، گفت: با توجه به بد اخلاقي و بي فرهنگي و حرکت غير اخلاقي و غير ارزشي اين بازيکن […]

در چند روز گذشته مشکلاتی برای یکی از بازیکنان دوست داشتنی ملوان پیش آمده بود که امروز کمیته انضباطی  باشگاه ملوان تصمیمات خود را اتخاظ نمود.

شرح کامل تصمیمات:

مسوول فرهنگي باشگاه ملوان ضمن تاييد اين خبر، گفت: با توجه به بد اخلاقي و بي فرهنگي و حرکت غير اخلاقي و غير ارزشي اين بازيکن و به دليل جريحه دار نمودن افکار عمومي و همچنين خدشه وارد کردن به اعتبار فرهنگي باشگاه ملوان، اين بازيکن به کميته انضباطي فرا خوانده شد. گفتني است جلسه کميته انضباطي باشگاه ملوان، ساعت 14:00 امروز(يکشنبه) با حضور دو تن از اعضاي اين کميته در خصوص تخلفات گزارش شده بازيکنان ملوان در محل باشگاه برگزار شد. در اين جلسه، پس از تفهيم اتهامات وارده به اين دو بازيکن، پاسخ آنها مکتوب و دفاعيه شان نيز در اين جلسه مکتوب و گزارش گرديد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه ملوان بندرانزلي، بازيکن ملوان در اين جلسه با بيان اين که هر چه در اين فوتبال دارم از ملوان است، ادامه داد: رفقاي من در بندرانزلي بيشتر از اهواز هستند و بنده هيچ توهيني به مردم فهيم بندرانزلي نکرده و هرگز اين جسارت را روا نخواهم داشت. اغلب مواردي که مطرح شد را تکذيب مي کنم. بنده فقط به عنوان دفاع از خودم، محل درگيري را ترک نمودم که در حين آن ماشين من به يک پژوي 206 برخورد کرد که البته اعتراف مي کنم اين حرکات نيز نبايد انجام مي شد. من بايد بيشتر مراقب حرکات خود باشم. خود را عضو کوچکي از باشگاه بزرگ ملوان و مردم بزرگوار انزلي مي دانم. در همين جا از مردم انزلي و هواداران ملوان بابت بروز اين مشکل عذر خواهي مي کنم.
مسوول فرهنگي باشگاه ملوان در خصوص جلسه برگزار شده، اظهار داشت:درجلسه امروزهردوبازیکن اعلام کرده اند پشیمان اند .
به گفته وی باشگاه ملوان ضمن برگزاري جلسات فرهنگي با هر دو طرف اين قضيه و همچنين با توجه به شناختي که از طرف درگيري اين بازيکن که از افراد باشخصيت اين شهر مي باشد و همچنين به جهت جلوگيري از حاشيه جديد براي باشگاه و آرامش قوي سپيد؛ اين مشکلات را در درون خانواده خود حل خواهد نمود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. پیمان   مهر ۲۱, ۱۳۹۲  

  اسم این بازیکن رو بگین ممنون میشم

  • دانیال ابراهیمی - مدیر سایت   مهر ۲۲, ۱۳۹۲  

   مهدی دغاغله

   • امیر آبای   مهر ۲۲, ۱۳۹۲  

    من کاملا از جریان با خبرم و در محل اتفا بودم که اینطور که به نظر می رسید هیچ کس در اون ماجرا حالت خوبی نداشت!

 2. صادق مجرد   مهر ۲۲, ۱۳۹۲  

  بی انضباتی گذشت ندارد …بهمن صالح نیا هیچ خوبی نداشت ولی فکره این بی نظمی به سره کسی نمیرفت به همین دلیل ملوان آژاکس بود …..با تماشا گر و بازیکن بی انظبات
  شدیدن بر خورد شود ….نصفه تیم مشروب خور و شب زنده دارن.کافیه تسته تار مو بدن مشکل نه درود گره نه مربی هردو عالین

 3. رضا اصغری   مهر ۲۳, ۱۳۹۲  

  عذرخواهی برادران دغاغله از مردم انزلی و باشگاه ملوان

  برادران دغاغله از اتفاق رخ داده در شهر انزلی از مردم و هواداران این تیم عذرخواهی کردند .

  به گزارش اوج و به نقل از سایت باشگاه ملوان ، جلسه ی کمیته ی انضباطی باشگاه ملوان ، روز گذشته با حضور دو تن از اعضای این کمیته در خصوص تخلفات گزارش شده ی بازیکنان ملوان در محل باشگاه برگزار شد . در این جلسه ، پس از تفهیم اتهامات وارده به این دو بازیکن ، پاسخ آن ها مکتوب و دفاعیه شان نیز در این جلسه مکتوب و گزارش گردید .

  بازیکن ملوان در این جلسه با بیان این که هر چه در این فوتبال دارم از ملوان است ، ادامه داد : رفقای من در بندرانزلی بیشتر از اهواز هستند و بنده هیچ توهینی به مردم فهیم بندرانزلی نکرده و هرگز این جسارت را روا نخواهم داشت . اغلب مواردی که مطرح شد را تکذیب می کنم . بنده فقط به عنوان دفاع از خودم ، محل درگیری را ترک نمودم که در حین آن ماشین من به یک پژوی ۲۰۶ برخورد کرد که البته اعتراف می کنم این حرکات نیز نباید انجام می شد . من باید بیشتر مراقب حرکات خود باشم . خود را عضو کوچکی از باشگاه بزرگ ملوان و مردم بزرگوار انزلی می دانم . در همین جا از مردم انزلی و هواداران ملوان بابت بروز این مشکل عذرخواهی می کنم .

  مسوول فرهنگی باشگاه ملوان در خصوص جلسه ی برگزار شده ، اظهار داشت : در جلسه ی امروز هر دو بازیکن اعلام کرده اند ، پشیمان اند .

  سیروس مرادی افزود : این بازیکنان ضمن ابراز تاسف شدید ، اظهار داشتند که این قضیه تا همین حد هم نباید اتفاق می افتاد . باشگاه ملوان ضمن برگزاری جلسات با هر دو طرف این قضیه و همچنین با توجه به شناختی که از طرف درگیری این بازیکن که از افراد باشخصیت این شهر هستند و همچنین به جهت جلوگیری از حاشیه ی جدید برای باشگاه و آرامش قوی سپید ؛ این مشکلات را در درون خانواده ی خود حل خواهد نمود .

  لازم به ذکر است ، مهدی و هادی دغاغله در جریان برگزاری عروسی یکی از نزدیکان خود در شهر انزلی با عده یی درگیری پیدا کردند و باشگاه ملوان در این خصوص کمیته ی انضباطی تشکیل داده است .

 4. reza   مهر ۲۳, ۱۳۹۲  

  منم شنیده بودم که بعضی از بازیکنان مراسم شب زنده داری دارن و مشروبات مصرف میکنن و س تمرینات هم مرتب حاضر نمیشن به خاطر همین هم هست که تو تیم نیستند


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب