حواشی بازی با سپاهان (2)

تيم هاي فوتبال سپاهان و ملوان انزلي از ساعت 16 در چارچوب هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال ايران در ورزشگاه فولادشهر به مصاف يکديگر رفتند. اين مسابقه در نهايت با برتري 3 بر يک سپاهان به پايان رسيد.

سعيد آذري مديرعامل سابق ذوب آهن با حضور در ورزشگاه اين مسابقه را از نزديک ديد. آذري با تيم داوري و پناهي ناظر مسابقه قبل از شروع بازي خوش و بش کرد.

صادق دورودگر مديرعامل باشگاه ملوان که هفته پيش از ناحيه قلب دچار مشکل شد در ورزشگاه حضور داشت. او به جايگاه خبرنگاران رفت و با بعضي از خبرنگاران خوش و بش کرد. مديرعامل ملوان سپس بازي را با حضور در جايگاه ويژه و در کنار ممبيني ناظر داوري نگاه کرد.

هادي تأميني بازيکن ملوان، سوشاک، سوکاي، مهدي جعفرپور با حضور در جايگاه ويژه اين مسابقه را ديدند.

فرشيد طالبي که در ديدار مقابل پرسپوليس سه اخطاره شد با حضور در بين تماشاگران اين بازي را نظاره کرد.

محمد غلامي، ابوالحسن جعفري، محرم نويد کيا، احسان حاج صفي بازيکنان تيم سپاهان به سمت نيمکت ملوان رفتند و با محمد احمدزاده خوش و بش کردند.

حسين بادامکي که در پرسپوليس سابقه کار کردن با کرانچار را داشت به سمت نيمکت سپاهان رفت و با مربي سابق خود گفت و گو کرد.

سيد جلال رافخايي آقاي گل ليگ برتر فوتبال ايران در اين ديدار به دليل مشکلاتي که ملوان دارد و برخي از بازيکنان اين تيم محروم و مصدوم هستند در اتفاقي جالب در پست دفاع آخر بازي کرد.

سعيد سالارزاده در نيمه دوم به دليل مصدوميتي که برايش به وجود آمد با آمبولانس به بيمارستان انتقال يافت.

ملوان در دقيقه 90 توسط محمد حيدري به گل رسيد. بعد از اين گل ملواني ها به قدري بي تفاوت بودند که همه حاضران احساس کردند گل آن ها مردود اعلام شده است.

بعد از گل دوم سپاهان که توسط احمد جمشيديان به ثمر رسيد هواداران اين بازيکن را به شدت مورد تشويق قرار دادند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.