حملات تند سكوهاي انزلي به گزارشگر گيلان

حاشيه روز: حملات تند سكوهاي انزلي به گزارشگر گيلان/ پوربخش: گزارش 20 هزار توماني ارزش ندارد فحش ناموس بشنويم

سايت گل- مجتبى پوربخش گزارشگر شبكه باران، امروز در جريان مسابقه ملوان با سايپا در اغلب دقايق بازى هدف فحاشي و ناسزاهاي هواداران ملوان قرار گرفت! شدت اين فحاشى‌ها آن‌قدر بود كه هر چه تهيه‌كننده‌ى برنامه صداى ورزشگاه را مي‌بست باز هم بينندگان تلويزيونى از شنيدن الفاظ ركيك بى‌نصيب نمي‌ماندند. از اين رو خبرنگار سايت گل در گفتگويي كوتاه با پوربخش نظر او را در اين زمينه جويا شده است. پوربخش علاوه بر گزارشگرى، مجرى و تهيه‌كننده‌ي برنامه‌ي فوتبالى «سكو» در شبكه باران هم هست.

شنيديم در انزلى جو براى شما نامناسب بود؟
بله. متاسفانه برای چندمین بار شاهد توهین و فحاشی به گزارشگران هستیم. نمی‌دانم جرم ما چیست! گزارشگری که برای 90 دقیقه گزارش 20 هزار تومان حق الزحمه می‌گیرد چرا باید به ناموسش فحاشی شود؟ جالب اينجاست همیشه بعد از این حرکات عده‌ای به‌جای برخورد با خاطیان از ما می‌خواهند سکوت کرده و پیگیری نکنیم.
شايد علت اين فحاشى‌ها نوع گزارش‌هاى شما باشد؟
همه من را می‌شناسند. وقتی پشت میکروفن می‌روم به خدا توکل می‌کنم و یک سوره می‌خوانم تا خدای نکرده از این میکروفن که حق بیت‌المال است سوءاستفاده نکنم. معمولا در بازي‌هايى كه از شهرستان‌هاى كشور به شكل مستقيم روي آنتن سراسري مي‌روند گزارشگر شهر ميزبان در هنگام گزارش كمي به جانب همشهري‌هايش گرايش پيدا مي‌كند اما من این داستان را در خودم حل کردم و تحت تاثیر جو قرار نمی‌گیرم و منطقی و فنی به گزارش بازی می‌پردازم.
پس اگر خودتان را بى‌طرف مى‌دانيد اين همه ناسزا كه از در و ديوار بر عليه شما باريد براي چه بود؟
داستان امروز، به‌خاطر گزارشگری من نبود. یک عده که هرگز در زندگی‌ام به آنها باج نداده‌ام بارها من را تهدید کرده‌اند و بارها پیامک‌هایی برایم ارسال کرده‌اند و خواسته‌های نابجا داشتند و جالب است وقتی نتیجه نمی‌گیرند به راه‌های ضداخلاق روی می‌آورند. همان عده‌ای که پشت مردم و هواداران فهیم انزلی مخفی شده‌اند تا کسی متوجه نشود در فوتبال به دنبال چه چيز هستند و من حساب آن‌ها را از هواداران ملوان جدا می‌کنم. امروز هم تنها گوشه کوچکی از ورزشگاه اقدام به فحاشی ناموسی کردند که خوشبختانه ورزشگاه دارای دوربین‌های مدار بسته است و به راحتی مشخص شده که چه کسانی دست به این کار زده‌اند.
از طرف باشگاه ملوان كسى از شما دلجويى نكرد؟
بعد از بازی آقای درودگر تماس گرفتند و اعلام کردند با آنها برخورد خواهند کرد و من هم منتظر خواهم شد تا آقای درودگر که در بحث سکوها در این مدت کارهای خوبی انجام داده‌اند در این خصوص چه خواهند کرد. البته هم فیلم دوربین‌های مدار بسته و هم پیامک‌های آقایان موجود است و هم نماینده كميته انضباطی این مسئله را گزارش کرده‌اند. آقاى حسن‌زاده هم اعلام كردند منتظر گزارش نماينده كميته انضباطى مى‌مانم.
***
پى‌نوشت: آن طور كه شنيده شده علت فحاشى‌ها و اعتراضات هواداران ملوان ربطى به گزارش او در بازى با سايپا نداشت و ملوانى‌ها از برگزارى مسابقه sms او در برنامه سكو كه پرسيده بود آيا با تغيير نام تيم‌هاى ملوان و داماش توسط مالكان‌شان موافق هستيد، دلخورند! آنها معتقدند كه پوربخش نبايد داستان تغيير نام را به ملوان بسط مى‌داد و اصلا از اول هم قرار نبود تغيير نامى براى ملوان صورت گيرد!

 

برچسب ها:

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.