حمایت نخواستیم ضربه نزنید

صادق درودگر در گفتگو با خبرنگار Malavan.ir و مهر ، با اعتراض به عملکرد الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان گفت: متاسفانه ایشان نامه‌ای به فدراسیون فوتبال زده است که به علت واگذاری دو باشگاه ملوان و داماش، از محل درآمدهای این دو باشگاه، مبلغ 200 میلیون به این هیات پرداخت شود، مبلغی که حق بازیکنان و زحمتکشان این دو باشگاه است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: باشگاه ملوان توسط ستاد کل نیروهای مسلح به مردم انزلی هبه شد و دلیلی ندارد از این باشگاه پولی گرفته شود. متاسفانه ایشان در این روزها برای دریافت این مبلغ نامه نگاری می‌کنند تا پولی که حق بازیکنان ماست و بابت آن عرق ریخته‌اند و زحمت کشیده‌اند، را بگیرند.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در ادامه افزود: در این مدت ایشان حتی یک ریال هم به باشگاه کمک نکرده و فقط حرف می‌زند و می‌گوید آقایان مدیران این دو باشگاه بیایند تا به آنها یاد بدهیم چگونه پول در بیاورند. من به ایشان می‌گویم شما لطفا به پول ملوان دست نزنید و دنبالش نباشید، یاد دادن نحوه پول درآوردن پیشکش.

وی با اشاره به اینکه فوتبال ایران برای پیشرفت به افرادی زحمتکش که خاک فوتبال را خورده‌اند، نیاز دارد نه افرادی که تنها حرف می‌زنند، اظهار داشت: خدا رحمت کند مرحوم ایرج زهرابی را زیرا زمانی که تیم استقلال رشت را داشت می‌گفت: “ایران ملوان” و به عنوان رئیس هیات فوتبال استان گیلان برای هر دو تیم زحمت می کشید.

درودگر ادامه داد: زمان شاملی هم به این دو باشگاه هم کمک‌های خوبی صورت می‌گرفت و آنها درمانده نبودند و همیشه قدرتمند و سرافراز زحمت می‌کشیدند. متاسفانه فضایی ایجاد شد که ایشان رفت و الان شما ببینید وضعیت این دو تیم چگونه است و هر روز مدیرانش دنبال پول هستند.

” اگر هیات فوتبال قدرتمند بوده، بالای سر دو باشگاه باشد و حقوقشان را بگیرد ملوان و داماش قدرتمند خواهند بود.” وی با بیان این مسئله افزود: 3 درصد نقل و انتقال بازیکنان و مربیان که حق شهر و فوتبال انزلی است به هیئت فوتبال می‌رسد و به جای اینکه آن را به برای پیشرفت این باشگاه هزینه کنید، از آن طرف می‌روید جلوی پول ما را می‌گیرد. با چه رویی این اقدام را انجام دادید، این واقعا صحیح نیست به جای کمک به ما، دنبال گرفتن پول‌هایمان باشید.

مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت: آیا آقایان بهاروند و ششگلانی پول‌های باشگاه‌های گهر درود یا تیم‌های تبریزی را می‌گیرند یا به آنها کمک می‌کنند؟، همه استان‌ها در فکر کمک کردن به تیم‌های خود هستند اما شما با این کار می‌خواهید ما را تضعیف کنید. در این شرایط یاد آن طنز فوتبالی می‌افتم که می‌گوید “مارادونا را ول کنید و بازیکن خودی را بچسبید”. ما از تو حمایت نخواستیم لطفا با مصاحبه‌‎ها و برنامه‌هایت به ما ضربه نزنید.

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.