حل مشکلات مالی باشگاه ملوان و جزئیات توافق نهایی با مالک جدید

پس از انتشار خبر انتقال سهام ملوان به بخش خصوصی، محمدرضا بدیعی فر، رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی و عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی گفت: اقدامات اخیر که صورت گرفته است، حاصل رایزنی های بلند مدت مسئولین انزلی است که خوشبختانه با توافقات صورت گرفته، مالک جدید باشگاه ملوان کلیه هزینه های این باشگاه قدیمی و محبوب را تا پایان فصل آتی، تمام و کمال تحت پوشش قرار خواهد داد و آقای سیروس محجوب، زین پس مالک خصوصی باشگاه ملوان بندرانزلی نماد اقتدار نیروی دریایی ارتش ایران در عرصه ورزش خواهد بود.

ایشان اظهار داشت: در خصوص برنامه هایی که مالکین جدید به آنها متعهد گردیده اند نظیر مشکلات و مطالبات مجموعه اداری و ساختاری ملوان و نیز وضعیت بازیکنان، کادر فنی و تیم های پایه و همچنین سایر مسائل به زودی به صورت یک گزارش کامل و در قالب یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور آقای اکبر غمخوار به اطلاع عموم خواهد رسید.

بدیعی فردر خصوص وضعیت مدیرعامل فعلی باشگاه ملوان افزود: این اقدامات اخیری که انجام شد به نوعی متعاقب و در مسیر پیگیری ها و تلاش های مدیرعامل فعلی ملوان آقای صادق درودگر می باشد، که به عنوان مثال با یک شرکت ایتالیایی و یک تاجر آهن آلات نیز صورت پذیرفته بود که موفقیت آمیز نبود. خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته در همین راستا توسط مسئولین انزلی، در نهایت توافق نهایی منعقد گردید و مشکلات این باشگاه به امید خدا مرتفع خواهد شد، به گونه ای که شایسته مردم قهرمان انزلی باشد.

عضو هیات مدیره ملوان اضافه کرد: در ارتباط با صادق درودگر مشکلی وجود ندارد، ایشان زحمات زیادی برای ملوان طی این مدت کشیده اند و بدیهی است که این اقدامات مسئولین شهر، هم راستای تلاش های آقای درودگر بوده و صرفا در خصوص رفع مشکلات مالی ملوان دنیال شده و ارتباطی به موضوع ماندن و یا رفتن مدیرعامل ندارد.

وی اظهار داشت: مسئولین شهری و نیز شورای اسلامی شهر انزلی وظایفی در قبال مردم انزلی و ملوان دارد که خوشبختانه در چارچوب قانونی اختیارات توانستیم به تعهدات خود جامه عمل بپوشانیم و مابقی بر عهده خود آقایان است که چگونه با یکدیگر توافق کنند و در کنار هم به فعالیت بپردازند. برای ما توجه هر چه بیشتر به تیم های پایه و نیز تمرکز بر مکتب ملوان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در حد توان در ادامه نیز یار و یاور این باشگاه مردمی خواهیم بود.

رییس شورای شهر انزلی در خصوص وضعیت سهام ملوان افزود: اعضاء هیئت مدیره باشگاه ملوان در حال حاضر عبارتند از: فرماندار شهرستان انزلی، ناخدا یکم حداد، آذر گون، رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی و نیز آقایان شهسواری، تهرانی مقدم و اکبر غمخوار. لازم به ذکر است جناب آقای سیروس محجوب عضو هیئت مدیره باشگاه نیستند و در اصل سهام باشگاه ملوان طی قراردادی از این تاریخ تا پایان فصل آتی سری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس هبه گردیده است.

این عضو هیئت مدیره در ادامه ضمن قدردانی از زحمات آقای هدایتی به جهت کمک های پیشین وی به باشگاه ملوان، از پرداخت مبلغ سه میلیارد ریال دیگر از سوی ایشان به منظور کمک به پرداخت بیست درصد دیگر از مطالبات بازیکنان ملوان خبر داد که در طی هفته آتی به بازیکنان داده خواهد شد.

بدیعی فر در پایان افزود: جناب آقای اکبر غمخوار از طرف آقای محجوب به عنوان رئیس هیات مدیره جدید باشگاه ملوان معرفی شدند که در ابتدای امر قول پرداخت پاداشی مناسب را به بازیکنان ملوان در صورت کسب پیروزی در دو دیدار آتی داده اند.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.